38
ofert
Natalia Lamkowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 26369

natalia@lamkowska.pl

693 547 171
693 547 171

zostaw wiadomość
5 390,07 zł/m2 cena: 760 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

DOM WYKOŃCZONY – GOTOWY DO ZAMIESZKANIA

Komfortowy, funkcjonalny i w pełni wykończony dom, który pozwala wprowadzić się od razu – bez remontów, dodatkowych nakładów finansowych i stresu związanego z urządzaniem. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, estetykę oraz wygodę codziennego życia, a jednocześnie chcą mieć pełną infrastrukturę w zasięgu ręki.

Nieruchomość stanowi skrajny segment w zabudowie szeregowej, co przekłada się na większą prywatność oraz dodatkową przestrzeń w postaci narożnego ogródka. Dom położony jest na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z asfaltowym dojazdem oraz wewnętrzną drogą i podjazdami wykonanymi z kostki brukowej. To uporządkowane i bezpieczne miejsce, sprzyjające zarówno życiu rodzinnemu, jak i codziennemu odpoczynkowi.

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje piętrowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej, o powierzchni całkowitej 141 m², zlokalizowany przy ul. Gruszowej

To spokojna, kameralna okolica, która łączy bliskość natury z wygodą codziennego funkcjonowania. W sąsiedztwie znajdują się tereny leśne sprzyjające spacerom i aktywnemu wypoczynkowi, a także sklepy, szkoła oraz przystanek autobusowy. Lokalizacja pozwala cieszyć się ciszą i prywatnością, bez rezygnowania z dostępu do niezbędnej infrastruktury.

Dom jest jasny, ustawny i bardzo dobrze rozplanowany. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfortową przestrzeń zarówno do życia rodzinnego, jak i do pracy z domu.

Wnętrze domu zostało urządzone w nowoczesnym, ponadczasowym stylu, z dbałością o funkcjonalność i estetykę.

Na piętro prowadzą efektowne, ażurowe schody, które nadają wnętrzu lekkości i stanowią elegancki element aranżacyjny.

Kuchnia została wyposażona w nową zabudowę stolarską.Całość uzupełniają nowe sprzęty AGD: piekarnik, lodówka, zmywarka oraz płyta indukcyjna. Przestrzeń jest dobrze zorganizowana i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Salon stanowi serce domu – to jasne, przestronne pomieszczenie z bezpośrednim wyjściem do ogródka, co naturalnie łączy strefę wewnętrzną z zewnętrzną i sprzyja wypoczynkowi.

Łazienka utrzymana jest w nowoczesnym stylu, wykończona płytkami podłogowymi, z wydzieloną strefą kabiny prysznicowej. Całość tworzy spójną, estetyczną i łatwą w utrzymaniu przestrzeń.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI

  • narożny ogródek 

  • działka o powierzchni ok. 180 m²

  • garaż w bryle budynku

  • elektryczna brama garażowa

  • teren osiedla ogrodzony

  • dojazd drogą asfaltową, wewnętrzna droga z kostki brukowej (udział w drodze)

  • ogrodzenie z tyłu działki

  • rolety zewnętrzne

  • ogrzewanie gazowe – kondensacyjny kocioł Beretta z zasobnikiem ciepłej wody

  • ogrzewanie podłogowe

  • ekonomiczny i przemyślany projekt domu

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter – 69,21 m²

  • przestronny salon – 27,2 m²

  • kuchnia – 5,08 m²

  • garaż – 17,64 m²

  • komunikacja – 6,36 m²

  • WC – 2,98 m²

  • wiatrołap – 5,78 m²

  • pomieszczenie gospodarcze – 4,17 m²

Poddasze – 72,18 m²

  • pokój – 11,62 m²

  • pokój – 11,62 m²

  • pokój główny – 26,94 m²

  • komunikacja – 9,00 m²

  • łazienka – 7,62 m²

  • garderoba – 5,78 m²

To dom dla osób, które szukają gotowej, komfortowej przestrzeni w spokojnej okolicy, bez konieczności rezygnowania z dobrej infrastruktury. Funkcjonalny układ, nowoczesne wykończenie oraz prywatny ogródek sprawiają, że jest to miejsce wygodne do życia od pierwszego dnia.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną – biuro pobiera jednorazową prowizję po zakończeniu transakcji.

Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie zakupu: od wyboru nieruchomości, przez prezentację i formalności, aż po bezpieczną finalizację transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-DS-8105
Powierzchnia 141,00 m²
Powierzchnia działki 180 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu skrajny szereg
Standard
Okna PCV
Stan budynku wykończony
Rok budowy 2021

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7384

Oferta sprzedaży – komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej. Owczarki, ul. Różana. Twój nowy dom – przestrzeń, komfort i spokój Wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie funkcjonalność miejskiego domu z urokiem i spokojem otoczonego zielenią ogrodu. To dom, który został ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
494 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7934

Dom w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Krokusowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Grudziądza. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krokusowej, ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 302 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 558,33 zł
cena 787 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-8124

BLUSZCZOWY ZAKĄTEK – TWÓJ NOWY DOM BLISKO NATURY Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę przerywaną śpiewem ptaków i świadomość, że Twoja rodzina mieszka w bezpiecznym, zdrowym i nowoczesnym domu, zaprojektowanym z myślą o komforcie na lata. Taki styl ...

Powierzchnia
109,72 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 149,47 zł
cena 565 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Tarpno
dom na sprzedaż

MHN-DS-6955

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem – Grudziądz, Tarpno, ul. Sambora Powierzchnia domu: ok. 220 m² Powierzchnia działki: 501 m² (działka nr ewid. 15/3) Media: woda miejska, kanalizacja, gaz Idealny dla dużej rodziny, dwóch pokoleń lub inwestora! Na sprzedaż przestronny, ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
501 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 636,36 zł
cena 799 999