131
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
4 794,90 zł/m2 cena: 865 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży domu – Turzno, ul. Toruńska (gm. Łysomice, powiat toruński)

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Turzno, w gminie Łysomice, zaledwie kilka minut od Torunia. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta.

  • Projekt domu: Horyzont Lawenda II
  • Powierzchnia całkowita: 180,4 m²
  • Powierzchnia użytkowa: 141,6 m²
  • Rodzaj zabudowy: dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym

• łazienka
  • 2 pokoje
  • pomieszczenie gospodarcze
  • garaż dwustanowiskowy

Poddasze:

  • 4 pokoje
  • łazienka
  • wejście na strych
  • Działka główna: nr 155/4 – 891 m² ( na której stoi dom )
  • Dodatkowa działka: nr 155/5 – 906 m² (duży atut inwestycyjny )

Dom usytuowany na działce, która daje wiele możliwości aranżacyjnych – ogród, strefa relaksu, plac zabaw czy dodatkowa zabudowa.

Media i standard

  • woda – doprowadzona
  • energia elektryczna – rozprowadzona
  • kanalizacja – doprowadzona
  • ogrzewanie podłogowe
  • brak sieci gazowej (rozwiązania alternatywne: pompa ciepła, ogrzewanie elektryczne)
  • wbudowane rolety zewnętrzne

Turzno to jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach Torunia:

  • Bliskość Torunia – szybki dojazd do centrum (ok. 10–15 minut)
  • Spokojna, zielona okolica – idealna dla rodzin i osób ceniących ciszę
  • Rozwinięta infrastruktura – w pobliżu szkoły, sklepy, usługi
  • Walory historyczne i rekreacyjne – w miejscowości znajduje się m.in. Pałac Romantyczny w Turznie z parkiem i terenami spacerowymi
  • Ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne – sprzyjające aktywnemu stylowi życia
  • Dogodny dostęp do dróg krajowych i autostrady A1
  • w odległości ok. 1 km znajduje się dworzec PKP