33
ofert
Natalia Lamkowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 26369

natalia@lamkowska.pl

693 547 171
693 547 171

zostaw wiadomość
2 247,50 zł/m2 cena: 899 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny zlokalizowany przy ulicy Władysława Jagiełły w Grudziądzu .

Nieruchomość o powierzchni całkowitej budynku ok. 400 m² , powierzchnia użytkowa ok 220m² , usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni 828 m². Dom został wybudowany w 1997 roku i jest solidnie wykonany z trwałych materiałów budowlanych – ściany z cegły kratówki, izolacja styropianem oraz wełną mineralną, elewacja z tynku mineralnego i cegły klinkierowej. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną.

Układ pomieszczeń:

Przyziemie:
• sauna,
• łazienka,
• pomieszczenie rekreacyjne z bilardem,
• garaż dwustanowiskowy,
• pralnia,
• trzy pomieszczenia magazynowe (idealne jako spiżarnie lub piwnice gospodarcze).

• wiatrołap,
• taras nad garażem wykonany w nowoczesnej technologii z membranami zabezpieczającymi przed przeciekaniem.

Piętro:
• trzy pokoje o powierzchni ok. 12–15 m² każdy,
• korytarz,
• duża łazienka z wanną o powierzchni ok. 10 m².

Wyposażenie i instalacje:
• ogrzewanie gazowe – piec Brotje,
• grzejniki panelowe w całym domu,
• woda miejska + zmiękczacz Viessmann,
• światłowód internetowy (Geckonet),
• bramy wjazdowe oraz garażowa sterowane pilotem (system DTM / Nice),
• okna pionowe PCV oraz okna dachowe drewniane (Fakro).

Atuty nieruchomości:
• solidna konstrukcja i bardzo dobre materiały budowlane,
• funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń,
• trzy łazienki i strefa rekreacyjna z sauną,
• garaż dwustanowiskowy,
• nowoczesny taras nad garażem,
• dostęp do światłowodu,
• spokojna lokalizacja idealna dla rodziny.

Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, w bliskiej odległości od rzeki Wisły, co czyni ją wyjątkową propozycją dla osób ceniących kontakt z naturą, spacery oraz aktywny wypoczynek. Okolica charakteryzuje się luźną zabudową jednorodzinną, ciszą i dużą ilością terenów zielonych, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do infrastruktury miejskiej – sklepów, szkół, przedszkoli oraz punktów usługowych. To idealne miejsce dla rodzin, osób pracujących zdalnie oraz wszystkich, którzy szukają komfortu mieszkania w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska 

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną - nasze biuro pobiera jednorazową opłatę po zakończonej transakcji. 

Szanowni Państwo, pragnę zaznaczyć, iż staramy się pomóc na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Począwszy od wyboru oferty, jej prezentacji, zrealizowaniu wszelkich formalności, po finalizację transakcji . Nasz doradca kredytowy nieodpłatnie pomoże zweryfikować zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą ofertę banków oraz efektywnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-DS-8126
Powierzchnia 400,00 m²
Powierzchnia użytkowa 220,00 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana cegła + styropian
Okna PCV
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Stan budynku wykończony
Rok budowy 1997

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Tarpno
dom na sprzedaż

MHN-DS-6955

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem – Grudziądz, Tarpno, ul. Sambora Powierzchnia domu: ok. 220 m² Powierzchnia działki: 501 m² (działka nr ewid. 15/3) Media: woda miejska, kanalizacja, gaz Idealny dla dużej rodziny, dwóch pokoleń lub inwestora! Na sprzedaż przestronny, ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
501 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 636,36 zł
cena 799 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7384

Oferta sprzedaży – komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej. Owczarki, ul. Różana. Twój nowy dom – przestrzeń, komfort i spokój Wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie funkcjonalność miejskiego domu z urokiem i spokojem otoczonego zielenią ogrodu. To dom, który został ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
494 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-7568

Zapraszamy do wyjątkowego domu przy ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu, gdzie komfort mieszkaniowy splata się z obfitością udogodnień. Oferujemy Państwu dom na sprzedaż składający się z 2 kondygnacji: parter oferuje 2 pokoje, salon z aneksem, łazienkę, osobne WC oraz ...

Powierzchnia
461,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 008 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
1 452,10 zł
cena 669 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7934

Dom w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Krokusowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Grudziądza. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krokusowej, ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 302 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 558,33 zł
cena 787 000