131
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
6 205,75 zł/m2 cena: 298 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m², usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz. To doskonała propozycja zarówno dla par, młodych rodzin, jak i osób starszych szukających komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji.
Szczegóły mieszkania:
• Powierzchnia użytkowa: 48,02 m²
• Rozkład pomieszczeń:2 pokoje, oddzielna, funkcjonalna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój,
• balkon – idealny na poranną kawę lub chwilę relaksu
• Dodatkowe pomieszczenie: piwnica o powierzchni 7,55 m².
• Zarządca : Spółdzielnia Mieszkaniowa
• czynsz do Spółdzielni: ok 850 zł
Stan techniczny:
• Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.
• W kuchni i łazience dwa lata temu przeprowadzono generalny remont – nowe instalacje, wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Wyposażenie w cenie:

• Zabudowa kuchenna wraz z niezbędnym sprzętem AGD (bez lodówki). Kuchnia została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i estetyce.
• Łazienka w idealnym stanie, wyposażona w wannę, umywalkę i toaletę – nowoczesny design i trwałe materiały.

Atuty lokalizacji:
Osiedle Rządz to jedna z najbardziej cenionych dzielnic – cicha, zielona i przyjazna mieszkańcom.
• Komunikacja: Bliskość przystanków komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje), szybki dojazd do centrum miasta.
• Infrastruktura: Na osiedlu znajdują się sklepy spożywcze, piekarnie, apteki, punkty usługowe 
• Edukacja: W okolicy są szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, co czyni osiedle idealnym dla rodzin z dziećmi.
• Rekreacja: Tereny spacerowe, place zabaw zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.
• Zdrowie: W pobliżu zlokalizowane są przychodnie lekarskie i apteki.
• dodatkowym atutem jest ogródek przynależny do mieszkania

Dodatkowe informacje:
• Czysta klatka schodowa, spokojni i życzliwi sąsiedzi.
• Mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone dzięki ekspozycji okien.
• Możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.

Cena: 298 000 zł

ZAPRASZAM DO KONTAKTU KAMILA SALCZYŃSKA 782-909-222
Szanowni Państwo pragnę zaznaczyć iż staramy się pomóc na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Począwszy od wyboru oferty, jej prezentacji, zrealizowaniu wszelkich formalności, po finalizację transakcji . Nasz doradca kredytowy nieodpłatnie pomoże zweryfikować zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą ofertę banków oraz efektywnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. Zapraszamy serdecznie do siedziby naszego biura w Grudziądzu przy ul. Groblowa 4/1
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną - nasze biuro pobiera jednorazową opłatę po zakończonej transakcji. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MS-8118
Powierzchnia 48,02 m²
Powierzchnia użytkowa 48,20 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Stan lokalu do remontu
Okna PCV
Rok budowy 1980

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8051

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA Na sprzedaż: komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 48,1 m² – os. Rządz, ul. Łęgi Szukasz miejsca, które zapewni Ci wygodę codziennego życia i pozwoli uniknąć czasochłonnych oraz kosztownych remontów? Ta oferta jest właśnie dla ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 819,13 zł
cena 328 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8099

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Sobieskiego 8A, na osiedlu Rządz. Opis nieruchomości: Mieszkanie składa się z ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 989,60 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7218

Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem w samym sercu miasta? Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 121,30 m², położonego na trzecim piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu. Najważniejsze atuty mieszkania: ✅ Przestrzeń ...

Powierzchnia
121,30 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 308,32 zł
cena 279 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7673

Oferta sprzedaży mieszkania – Grudziądz, ul. Królewska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,26 m², położone na czwartym piętrze zadbanego bloku w Grudziądzu, przy ulicy Królewskiej. Układ i funkcjonalność Mieszkanie składa się z: ...

Powierzchnia
63,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 096,16 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Wyzwolenia