134
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
5 271,55 zł/m2 cena: 329 999 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem – komfortowa przestrzeń dla wymagających | Grudziądz, os. Lotnisko

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność, przestrzeń oraz doskonałą lokalizację – idealne dla osób, które chcą mieszkać wygodnie dziś, a jednocześnie widzą potencjał na przyszłość.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,6 m², powiększone dodatkowo o 6,1 m², co daje odczuwalnie większy komfort codziennego życia. Lokal znajduje się na 5 piętrze wieżowca na cenionym i lubianym osiedlu Lotnisko – miejscu, które zapewnia idealny balans pomiędzy spokojem a dostępem do miejskiej infrastruktury.

Przestrzeń, która pracuje dla Ciebie

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania – czytelny, funkcjonalny układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne:

  • jasny, ustawny salon z wyjściem na loggię – Twoja prywatna strefa relaksu
  • dwa niezależne pokoje – idealne jako sypialnia, pokój dziecięcy lub gabinet
  • oddzielna kuchnia – komfort gotowania i możliwość pełnej zabudowy
  • łazienka oraz osobne WC – rozwiązanie zwiększające wygodę codziennego życia
  • przestronny przedpokój z miejscem do przechowywania

Dodatkowym atutem jest piwnica, która zapewnia praktyczną przestrzeń na rzeczy sezonowe.

Balkon, który robi różnicę

Duża loggia to nie tylko dodatek – to realne przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Idealne miejsce na poranną kawę, odpoczynek po pracy czy stworzenie zielonej strefy relaksu.

Komfort życia na co dzień

Budynek zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową gwarantuje porządek, bezpieczeństwo i zadbane części wspólne, co bezpośrednio przekłada się na komfort mieszkańców czynsz wynosi ok 1200 zł przy 2 osobach.

Lokalizacja, która podnosi wartość

Osiedle Lotnisko to jedna z najbardziej cenionych części Grudziądza – i nie bez powodu. To miejsce, w którym wszystko masz pod ręką:

  • sklepy i usługi – codzienne sprawy załatwisz bez zbędnych dojazdów
  • szkoły i przedszkola – wygoda dla rodzin z dziećmi
  • tereny zielone i rekreacyjne – przestrzeń do odpoczynku i aktywności
  • komunikacja miejska – szybkie połączenie z centrum miasta

To lokalizacja, która oszczędza Twój czas i podnosi komfort życia.

Potencjał, który możesz wykorzystać

To mieszkanie to nie tylko gotowa przestrzeń do zamieszkania – to również świetna inwestycja:

  • możliwość aranżacji według własnego stylu
  • idealne zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem
  • stabilna i poszukiwana lokalizacja na rynku

Najważniejsze atuty w skrócie:

3 niezależne, ustawne pokoje
powiększona przestrzeń – aż 68,7 m² do dyspozycji
duży balkon typu loggia
funkcjonalny układ pomieszczeń
piwnica
dobrze utrzymany budynek
świetna lokalizacja – osiedle Lotnisko
idealne do zamieszkania lub jako inwestycja

To mieszkanie daje Ci coś więcej niż metry – daje komfort, możliwości i spokój na co dzień.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację – przekonaj się osobiście, jak duży potencjał kryje ta nieruchomość.

Kamila Salczyńska 782-909-222

Szanowni Państwo pragnę zaznaczyć iż staramy się pomóc na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Począwszy od wyboru oferty, jej prezentacji, zrealizowaniu wszelkich formalności, po finalizację transakcji . Nasz doradca kredytowy nieodpłatnie pomoże zweryfikować zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą ofertę banków oraz efektywnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. Zapraszamy serdecznie do siedziby naszego biura w Grudziądzu przy ul. Groblowa 4/1
POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ – Nasze biuro pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MS-8139
Powierzchnia 62,60 m²
Powierzchnia użytkowa 62,60 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 5

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7912

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie deweloperskie na osiedlu Przystań Lotnisko – idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz realny potencjał inwestycyjny. To funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,33 ...

Powierzchnia
39,33 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 382,15 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7944

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m² | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,40 m², położone na popularnym i dobrze ...

Powierzchnia
60,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 960,25 zł
cena 359 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8115

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 154,93 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7218

Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem w samym sercu miasta? Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 121,30 m², położonego na trzecim piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu. Najważniejsze atuty mieszkania: ✅ Przestrzeń ...

Powierzchnia
121,30 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 308,32 zł
cena 279 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...