31
ofert
Julia Szulc

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

jsz@lamkowska.pl

665 251 027
693 547 171

zostaw wiadomość
12 328,27 zł/m2 cena: 699 999 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ulicy Runa Leśnego w Grudziądzu. To propozycja dla osób, które poszukują komfortowej przestrzeni do życia, wysokiego standardu wykończenia oraz prywatności w spokojnej i nowoczesnej okolicy.

Apartament o powierzchni 56,78 m² znajduje się na parterze nowoczesnego szeregowca wybudowanego w 2022 roku. Nieruchomość zachwyca nie tylko funkcjonalnym układem pomieszczeń, ale przede wszystkim dbałością o każdy detal wykończenia oraz rozwiązaniami podnoszącymi komfort codziennego życia.

Przestrzeń mieszkania została zaprojektowana z myślą o wygodzie i estetyce. Salon z aneksem kuchennym tworzy elegancką i przytulną strefę dzienną z wyjściem do wyjątkowej oranżerii pełniącej funkcję ogrodu zimowego. To idealne miejsce do relaksu o każdej porze roku – ogrzewanie na podczerwień zapewnia komfort również zimą, a możliwość otwierania oranżerii pozwala korzystać z niej także w cieplejsze dni jako klimatycznego tarasu.

Z oranżerii prowadzi wyjście do pięknie zagospodarowanego ogródka, który stanowi prawdziwą prywatną strefę wypoczynku. Znajdują się tutaj liczne nasadzenia, tuje oraz drzewka owocowe, takie jak czereśnia i brzoskwinia. Dodatkowym atutem jest system automatycznego nawadniania, zraszacze oraz samojezdny robot koszący, dzięki czemu utrzymanie ogrodu jest niemal bezobsługowe. Na posesji znajduje się również praktyczny domek gospodarczy do przechowywania.

Mieszkanie składa się z:

  • przestronnego salonu z aneksem kuchennym,
  • dwóch pokoi,
  • łazienki,
  • pomieszczenia gospodarczego.

Obecnie jeden z pokoi pełni funkcję komfortowej sypialni, natomiast drugi został zaaranżowany jako garderoba z zabudową. Istnieje możliwość łatwego przywrócenia pokoju do standardowej funkcji sypialni lub pokoju dziecięcego.

Apartament został wykończony z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Na ścianach znajdują się gładzie oraz zmywalne farby marki Flugger. Na podłogach zastosowano wodoodporne panele Quick-Step przystosowane do ogrzewania podłogowego. Komfort cieplny zapewnia gazowe ogrzewanie podłogowe zasilane piecem dwufunkcyjnym Viessmann odpowiadającym również za podgrzewanie ciepłej wody.

Nowoczesna zabudowa kuchni wyposażona została w wysokiej jakości sprzęt AGD: piekarnik, płytę indukcyjną, okap, zmywarkę oraz lodówkę. Wyjątkowym elementem jest elegancki blat szklany laminowany z wtopionym brokatem, nadający wnętrzu ekskluzywnego charakteru.

W salonie znajduje się klimatyzacja, efektowny kominek elektryczny, telewizor Ambilight wraz z dodatkowym oświetleniem sterowanym za pomocą aplikacji w telefonie oraz kino domowe. Podświetlane szafki dodatkowo budują nowoczesny klimat wnętrza.

W łazience zastosowano wysokiej jakości płytki Paradyż. Do dyspozycji przyszłych właścicieli pozostaje wanna z funkcją prysznica, deszczownicą oraz hydromasażem. Dodatkowym udogodnieniem jest zamontowany zmiękczacz wody.

W całym mieszkaniu zadbano o komfort i nowoczesne rozwiązania:

  • elektryczne rolety zewnętrzne,
  • bezprzylgowe drzwi wewnętrzne marki DRE,
  • monitoring przy wejściu w postaci kamerki,
  • podwieszany napinany sufit w przedpokoju,
  • oświetlenie na czujniki zmierzchu w korytarzu i przedpokoju.

Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem zgodnym z dokumentacją zdjęciową, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Apartament był użytkowany sporadycznie, dzięki czemu jego stan można określić jako niemal idealny.

Dużym atutem są również bardzo niskie koszty utrzymania:

  • gaz latem około 50 zł miesięcznie,
  • gaz zimą około 220 zł miesięcznie,
  • czynsz do zarządcy około 230 zł miesięcznie.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Całe osiedle jest zamknięte, zabezpieczone szlabanem, co zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Osiedle Dębowe Wzgórze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Grudziądzu. Kameralna zabudowa, nowoczesna architektura oraz spokojne otoczenie sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących komfort życia z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z szybkim dostępem do centrum miasta, sklepów, punktów usługowych, szkół oraz terenów rekreacyjnych.

To nieruchomość dla wymagających klientów, którzy poszukują apartamentu premium, wykończonego z dbałością o najmniejszy detal, gotowego do zamieszkania od zaraz.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MS-8129
Powierzchnia 56,78 m²
Powierzchnia użytkowa 56,78 m²
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Rodzaj budynku szeregowiec
Technologia budowlana beton komórkowy
Standard
Stan lokalu wysoki standard
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Rok budowy 2022

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7954

Nowoczesny apartament z tarasem, klimatyzacją i pompą ciepła – Grudziądz, ul. Osikowa Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym apartamencie, który łączy w sobie wygodę domu jednorodzinnego z zaletami kameralnego osiedla. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ...

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 972,44 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7976

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w wieżowcu przy ul. Kalinkowej 84 w Grudziądz. To ...

Powierzchnia
74,54 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 870,00 zł
cena 586 630
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7978

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w wieżowcu przy ul. Kalinkowej 84 w Grudziądzu.  To ...

Powierzchnia
69,33 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 070,00 zł
cena 559 493
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8052

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA w swojej ofercie posiada wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie – Nowy Rządz, ul. Sybiraków. Wyobraź sobie miejsce, do którego wprowadzasz się bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów. Mieszkanie, w którym wszystko zostało ...

Powierzchnia
69,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 194,24 zł
cena 639 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz