9
ofert
Natalia Angowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

na@lamkowska.pl

725403000
693547171

zostaw wiadomość
37,15 zł/m2 cena: 1 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

**Najem okazjonalny*dostępne od 15.06.2026r.**

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie zamieszkać bez zbędnych kosztów? Ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje mieszkanie o powierzchni 32,30 m², zlokalizowane na 4. piętrze w bloku przy ul. Korczaka na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. To propozycja dla osób, które cenią praktyczny układ pomieszczeń i jasne wnętrza.

Przemyślany układ – wygoda na co dzień
Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje Ci pełną swobodę aranżacji – możesz stworzyć komfortową sypialnię i oddzielny salon lub przestrzeń do pracy. To świetne rozwiązanie zarówno dla singla, pary, jak i osób pracujących zdalnie.

Jasne wnętrza – lepsze samopoczucie
Duża ilość światła dziennego sprawia, że mieszkanie jest przytulne i przyjemne do życia od pierwszego dnia.

Oddzielna kuchnia – komfort gotowania
Osobna kuchnia pozwala na wygodne przygotowywanie posiłków bez ingerencji w przestrzeń dzienną. Wyposażona w sprzęt AGD (kuchenka gazowa), daje Ci możliwość korzystania od razu po wprowadzeniu.

Sypialnia gotowa do odpoczynku
W jednym z pokoi znajduje się łóżko – możesz zamieszkać bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na start.

Funkcjonalne wykończenie
• okna PCV – lepsza izolacja i komfort
• kafle w kuchni, łazience i przedpokoju – łatwe utrzymanie czystości
• panele w pokojach – ciepło i przytulność

Dodatkowa przestrzeń do przechowywania
Do mieszkania przynależy piwnica, dzięki czemu zyskujesz miejsce na rzeczy sezonowe lub rzadziej używane.

Koszty i warunki najmu
• czynsz dla właściciela: 1200 zł
• czynsz administracyjny: ok. 550 zł
• media według zużycia 
• kaucja zabezpieczająca: 2500 zł

Dostępność
Mieszkanie dostępne od 15.06.2026 roku – masz czas, aby spokojnie zaplanować przeprowadzkę.

Dlaczego warto?
• dwa niezależne pokoje – większa prywatność i funkcjonalność
• jasne, ustawne wnętrza
• oddzielna kuchnia
• gotowe do zamieszkania bez dużych nakładów finansowych
• spokojna lokalizacja z dostępem do infrastruktury

Zapraszam do kontaktu, Natalia Angowska nr tel. 725-403-000

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną – biuro pobiera jednorazową prowizję w wysokości 1-miesięcznego czynszu plus Vat.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-8141
Powierzchnia 32,30 m²
Powierzchnia użytkowa 32,30 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Okna PCV
Usytuowanie jednostronne
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8033

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na drugim piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,77 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8087

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem – 2 pokoje, 48,5 m² – Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Grudziądza? Mam przyjemność zaoferować Ci mieszkanie, które łączy wygodę codziennego ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22,68 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7990

Oferta wynajmu mieszkania na stały meldunek w Centrum Grudziądza Szukasz idealnego miejsca na stały meldunek? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - przestronne mieszkanie w samym sercu Grudziądza, przy ul. Toruńskiej! Szczegóły Mieszkania: - Powierzchnia:42m² - Przestronny ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,83 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...