134
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
33,11 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE KAPUSTA, TARPNO, GRUDZIĄDZ

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,3 m², położone na parterze – co oznacza wygodę codziennego życia bez konieczności wchodzenia po schodach, idealne również dla osób ceniących szybki dostęp do mieszkania.

Układ mieszkania:

  • przytulna sypialnia zapewniająca komfortowy wypoczynek
  • przestronny salon z aneksem kuchennym – idealna przestrzeń do relaksu i spotkań
  • korytarz z szafą w zabudowie – więcej miejsca na przechowywanie i porządek na co dzień
  • łazienka
  • dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica, co daje Ci więcej przestrzeni na rzeczy sezonowe czy sprzęt

Koszty:

  • czynsz dla właściciela: 1500 zł
  • opłaty do wspólnoty: ok. 650 zł
  • kaucja: 3500 zł

Mieszkanie znajduje się przy ul. Stachury w Grudziądzu, na osiedlu Kapusta w dzielnicy Tarpno – to miejsce, które łączy spokój z dostępem do wszystkiego, co ważne.

Dlaczego to dobra lokalizacja?

  • szybki dostęp do centrum miasta – oszczędzasz czas każdego dnia
  • w pobliżu sklepy, punkty usługowe i komunikacja miejska – wszystko masz „pod ręką”
  • spokojna, zielona okolica – idealna do odpoczynku po pracy
  • bliskość szkół i przedszkoli – wygoda dla rodzin
  • dobre połączenia drogowe – łatwy wyjazd w różne części miasta

To miejsce pozwala Ci żyć wygodnie: mniej czasu tracisz na dojazdy, więcej masz dla siebie
funkcjonalny układ – maksymalne wykorzystanie przestrzeni
parter – wygoda i dostępność
dodatkowa piwnica – więcej miejsca do przechowywania
spokojna okolica z pełną infrastrukturą
atrakcyjna cena w stosunku do lokalizacji 
ZAPRASZAM DO KONTAKTU KAMILA SALCZYŃSKA 782-909-222

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ - Nasze biuro pobiera jednorazową prowizję w wysokości jedno-miesięcznego czynszu plus VAT po zakończonej transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-8144
Powierzchnia 45,30 m²
Powierzchnia użytkowa 45,30 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV
Rok budowy 2006
Usytuowanie jednostronne

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8095

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania od zaraz!   Najważniejsze ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,63 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8143

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie – Tarpno, ul. Dąbrówki Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja – Tarpno, ul. Dąbrówki Osiedle Tarpno to jedno z najbardziej ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,43 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7990

Oferta wynajmu mieszkania na stały meldunek w Centrum Grudziądza Szukasz idealnego miejsca na stały meldunek? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - przestronne mieszkanie w samym sercu Grudziądza, przy ul. Toruńskiej! Szczegóły Mieszkania: - Powierzchnia:42m² - Przestronny ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,83 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...