Obiekt inwestycyjny z ogromnym potencjałem – 8762 m² gruntu z zabudowaniami o łącznej powierzchni 2230 m² – Zakrzewo, gm. Radzyń Chełmiński
Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o charakterze komercyjnym, zlokalizowanej w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Zakrzewo, w gminie Radzyń Chełmiński. To idealna propozycja dla inwestora, przedsiębiorcy lub rolnika szukającego dużej, wszechstronnej przestrzeni do prowadzenia działalności gospodarczej, produkcyjnej, magazynowej bądź usługowej.
Działka:
- Powierzchnia: 8762 m²
- Możliwość wydzielenia mniejszych działek
- Dojazd drogą utwardzoną
- Teren ogrodzony, częściowo zagospodarowany
Zabudowania: Na terenie działki znajdują się cztery budynki o łącznej powierzchni użytkowej 2230 m²:
1. Budynek garażowo-magazynowy (425 m²)
Solidna, jednokondygnacyjna konstrukcja murowana z dachem drewnianym.
- Pomieszczenie garażowe: 263 m²
- Magazyn: 124 m²
- Garaż: 38 m²
Wyposażony w instalację elektryczną, oświetleniową i odgromową. Betonowe posadzki zapewniają trwałość i funkcjonalność.
2. Budynek produkcyjno-socjalny (387 m²)
Nowoczesne zaplecze do prowadzenia działalności produkcyjnej lub usługowej.
- Hala produkcyjna: 216,5 m²
- Pomieszczenia magazynowe, biurowe, socjalne i sanitarne
Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, oświetleniowa, CO, odgromowa
Dach pokryty papą termozgrzewalną – gwarancja trwałości.
3. Magazyn połączony (627 m²)
Jednokondygnacyjna przestrzeń magazynowa z konstrukcją drewnianą wewnątrz.
- Magazyn: 602 m²
- Kotłownia: 25 m²
Idealny do składowania lub adaptacji na produkcję lekką.
4. Samodzielny budynek magazynowy (791 m²)
- Jedna duża, otwarta przestrzeń magazynowa
Dach dwuspadowy pokryty papą
Instalacje: elektryczna, oświetleniowa, odgromowa
Duży potencjał logistyczny i składowy – możliwość wjazdu i manewrowania dużymi pojazdami.
Dlaczego warto?
- Gotowe zaplecze do rozpoczęcia działalności bez potrzeby kosztownych inwestycji
- Duża powierzchnia gruntów z możliwością podziału
- Cicha lokalizacja z szybkim dojazdem do głównych tras
- Obiekt idealny pod produkcję, magazynowanie, usługi lub przetwórstwo
- Dawne gospodarstwo rolne – możliwość przywrócenia funkcji rolniczej lub przekształcenia pod agrobiznes
Lokalizacja: Zakrzewo, gmina Radzyń Chełmiński – spokojna okolica z dogodnym dojazdem do Grudziądza, Brodnicy i Wąbrzeźna. W sąsiedztwie tereny zielone, inne zabudowania gospodarcze i pola uprawne.
Skontaktuj się z Biurem Nieruchomości Natalia Lamkowska już dziś – ta oferta to solidna baza pod Twoją przyszłość biznesową!
Julia Szulc - 665 251 027
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną - nasze biuro pobiera jednorazową opłatę po zakończonej transakcji
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.