nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-8126

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny zlokalizowany przy ulicy Władysława Jagiełły w Grudziądzu . Nieruchomość o powierzchni całkowitej budynku ok. 400 m² , powierzchnia użytkowa ok 220m² , usytuowana ...

Powierzchnia
400,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 247,50 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na sprzedaż

MHN-LS-8125

Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowy w centrum Grudziądza – ul. Solna Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy budynek o powierzchni 97 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Grudziądza przy ul. Solnej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod ...

Powierzchnia
97,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 154,62 zł
cena 499 998
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-8124

BLUSZCZOWY ZAKĄTEK – TWÓJ NOWY DOM BLISKO NATURY Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę przerywaną śpiewem ptaków i świadomość, że Twoja rodzina mieszka w bezpiecznym, zdrowym i nowoczesnym domu, zaprojektowanym z myślą o komforcie na lata. Taki styl ...

Powierzchnia
109,72 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 149,47 zł
cena 565 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8123

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska w swojej ofercie posiada zupełnie nowe mieszkanie na wynajem- pierwszy najemca. Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – ciche, nowoczesne, pachnące nowością i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8122

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA prezentuje wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym – idealne połączenie komfortowego domu oraz funkcjonującej przestrzeni handlowej. To oferta dla osób, które myślą przyszłościowo – szukają miejsca do życia, ...

Powierzchnia
274,74 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 771 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 277,72 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
nowa oferta
działka na sprzedaż - Osie, Tleń

Osie, Tleń
działka na sprzedaż

MHN-GS-8121

Oferta sprzedaży działek – Tleń, gm. Osie - Bory Tucholskie Wyjątkowa lokalizacja w sercu natury Tleń to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w województwie kujawsko-pomorskim. Położony nad Jeziorem Mukrz i rzeką Wdą, w otoczeniu lasów Borów ...

Powierzchnia
1 503,00 m2
Cena za m2
163,01 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Osie, Tleń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem