Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7993

Biuro Nieruchomości NATALIA LAMKOWSKA posiada w swojej ofercie na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie ul. Froelicha, 64,83 m², balkon, garaż  Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie, spokojnej ...

Powierzchnia
64,83 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 175,21 zł
cena 529 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7992

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Grudziądza, przy ul. Klasztornej 7. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61,23 m², usytuowane na 3. piętrze kamienicy w atrakcyjnej, ...

Powierzchnia
61,23 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 756,31 zł
cena 229 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7990

Oferta wynajmu mieszkania na stały meldunek w Centrum Grudziądza Szukasz idealnego miejsca na stały meldunek? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - przestronne mieszkanie w samym sercu Grudziądza, przy ul. Toruńskiej! Szczegóły Mieszkania: - Powierzchnia:42m² - Przestronny ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,83 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7989

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m², położone na drugim piętrze przy ulicy Rydygiera w Grudziądzu. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego gotowej nieruchomości pod wynajem.   Mieszkanie zostało zaprojektowane ...

Powierzchnia
21,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 047,62 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Wąbrzeźno
lokal na wynajem

MHN-LW-7985

Nowoczesne 2 lokale usługowe/biurowe na wynajem – Wąbrzeźno, ul. Partyzanta Szukasz miejsca, które realnie wesprze rozwój Twojego biznesu? Oferujemy dwa funkcjonalne i nowoczesne lokale usługowe/biurowe zlokalizowane w atrakcyjnej części miasta Wąbrzeźno, przy ul. ...

Powierzchnia
38,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,27 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Wąbrzeźno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem