Grudziądz, Strzemięcin
dom na sprzedaż

MHN-DS-7970

OFERTA SPRZEDAŻY DOMU – STRZEMIĘCIN, UL. NORWIDA Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m² z garażem w bryle budynku, zlokalizowany na osiedlu Strzemięcin przy ul. Norwida – jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Grudziądza. Dom powstał ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
257 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 727,27 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz
działka na sprzedaż

MHN-GS-7962

Oferta sprzedaży – działka ROD „Niezapominajka” | Grudziądz, ul. Łyskowskiego Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży nakładów na atrakcyjnej działce ogrodowej, położonej w dogodnej części Grudziądz, przy ul. Łyskowskiego, na terenie ROD im. ...

Powierzchnia
358,00 m2
Cena za m2
97,77 zł
cena 35 000
działka na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-7960

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż, położony w spokojnej części Grudziądza, przy ul. Waryńskiego. Ta elegancka i przestronna nieruchomość o powierzchni całkowitej 360 m², użytkowej 250 m2, znajduje się na pięknie ...

Powierzchnia
360,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 450 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 108,33 zł
cena 1 479 000
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7959

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska – Oferta Wynajmu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Grudziądzu, na osiedlu Lotnisko, przy ul. Budowlanych. Parametry lokalu: powierzchnia: 100 m² piętro: I piętro nowoczesnego ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,00 zł
cena 3 800
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7958

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu – osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni  25 m², usytuowany na 1 piętrze biurowca na terenie zamkniętym, zapewnia komfort i ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7957

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu – osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni  37 m², usytuowany na 1 piętrze biurowca na terenie zamkniętym, zapewnia komfort i ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 776
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem