Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7954

Nowoczesny apartament z tarasem, klimatyzacją i pompą ciepła – Grudziądz, ul. Osikowa Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym apartamencie, który łączy w sobie wygodę domu jednorodzinnego z zaletami kameralnego osiedla. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ...

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 972,44 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Nowe
działka na sprzedaż

MHN-GS-7949

DZIAŁKI INWESTYCYJNE – NOWE, WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych  o ogromnym potencjale, idealnych zarówno pod inwestycję deweloperską, jak i indywidualną zabudowę mieszkaniową lub ...

Powierzchnia
3 527,00 m2
Cena za m2
94,98 zł
cena 335 000
działka na sprzedaż - Nowe

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7944

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m² | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,40 m², położone na popularnym i dobrze ...

Powierzchnia
60,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 960,25 zł
cena 359 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Łasin, Plesewo
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7938

Oferta sprzedaży – lokal użytkowy z przynależnościami i udziałem w gruncie Plesewo, gmina Łasin, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie Przedmiotem sprzedaży jest część budynku stanowiąca odrębną nieruchomość, w skład której wchodzi lokal użytkowy (niemieszkalny) ...

Powierzchnia
86,79 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
921,75 zł
cena 79 999
lokal na sprzedaż - Łasin, Plesewo

Grudziądz (gw), Zakurzewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7936

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Twoje miejsce na dom marzeń – Zakurzewo pod Grudziądzem Wyobraź sobie poranek z kawą na własnym tarasie, w otoczeniu ciszy, zieleni i świeżego powietrza… To wszystko może stać się Twoją codziennością dzięki tej wyjątkowej działce ...

Powierzchnia
1 502,00 m2
Cena za m2
99,20 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Zakurzewo

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7934

Dom w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Krokusowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Grudziądza. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krokusowej, ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 302 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 558,33 zł
cena 787 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem