nowa oferta
dom na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
dom na wynajem

MHN-DW-8114

Piękny wolnostojący dom położony w Grudziądzu na dużej i ładnie zagospodarowanej działce, wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem do wynajęcia.   Świetna lokalizacja, blisko jeziora Rudnik - bardzo dobry standard - częściowe umeblowanie i wyposażenie - duża, ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18,75 zł
cena 6 000
dom na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
działka na sprzedaż

MHN-GS-8113

Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. – Mniszek, ul. Kossaka, Ogrody Działkowe im. 100-lecia Agromet Unia w Grudziądzu Szukasz miejsca do wypoczynku blisko natury, z własnym domkiem i zadbaną działką? Ta oferta to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, rekreację ...

Powierzchnia
322,40 m2
Cena za m2
303,97 zł
cena 98 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8111

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Armii Krajowej   Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,54 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8108

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m², zlokalizowane na osiedlu Lotnisko przy ulicy Parkowej w Grudziądzu. - Powierzchnia: ...

Powierzchnia
23,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,61 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Grudziądz, Dębowe Wzgórze
dom na sprzedaż

MHN-DS-8107

OFERTA SPRZEDAŻY – DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na cenionym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ul. Kalinowa w Grudziądz. Dom o przemyślanym ...

Powierzchnia
155,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 148,20 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8106

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow.36 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze przy ulicy Bora-Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania pod inwestycję, ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 055,56 zł
cena 182 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem