Grudziądz (gw), Mokre
działka na sprzedaż

MHN-GS-7906

OSTATNIA SZANSA – DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ Mokre | gmina Grudziądz | woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ostatnią dostępną działkę nr 154/9 – wyjątkową ofertę dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego ...

Powierzchnia
1 417,00 m2
Cena za m2
98,80 zł
cena 139 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mokre

Grudziądz (gw), Kobylanka
działka na sprzedaż

MHN-GS-7903

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH – KOBYLANKA, GMINA GRUDZIĄDZ Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój dom w spokojnej okolicy, a jednocześnie pozostaniesz blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. szybki dojazd do Grudziądza – praca, szkoły, sklepy w zasięgu ...

Powierzchnia
1 334,00 m2
Cena za m2
125,94 zł
cena 168 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Kobylanka

Warlubie, Lipinki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7902

KOMFORTOWY DOM Z KLIMATEM NA KOCIEWIU Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 160,75 m2, położony w urokliwej miejscowości LIPINKI, w gminie Warlubie, powiecie świeckim, województwie kujawsko - pomorskim.  Dom ...

Powierzchnia
160,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
882 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 348,37 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Warlubie, Lipinki

Radzyń Chełmiński
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7898

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Radzyń Chełmiński, ul. Tysiąclecia   Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m² położone na drugim, ostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Tysiąclecia w Radzyniu Chełmińskim. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 527,27 zł
cena 139 000
mieszkanie na sprzedaż - Radzyń Chełmiński

Chełmno
działka na sprzedaż

MHN-GS-7891

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI R.O.D. W CHEŁMNIE – IDEALNE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna R.O.D. "Chełmno Powiśle" o powierzchni 625 m², zlokalizowana w miejscowości Chełmno, przy ul. Al. 1 Maja. To doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, ...

Powierzchnia
625,00 m2
Cena za m2
176,00 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Chełmno

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7887

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – pierwszy najemca | Osiedle Lotnisko, ul. Kustronia Szukasz komfortowego, nowego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalność oraz wysoki standard życia. Do ...

Powierzchnia
64,12 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
46,79 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem