Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7846

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz – ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym – ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,60 ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 814,47 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Osie, Stara Rzeka
działka na sprzedaż

MHN-GS-7827

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI NAD RZEKĄ WDA Stara Rzeka , Gmina Osie , Województwo Kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Stara Rzeka, w gminie Osie, w sercu Borów Tucholskich, bezpośrednio przy granicy z rzeką ...

Powierzchnia
16 350,00 m2
Cena za m2
91,74 zł
cena 1 499 999
działka na sprzedaż - Osie, Stara Rzeka

Grudziądz (gw), Pieńki Królewskie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7825

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Lokalizacja: Pieńki Królewskie, gmina Grudziądz, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie Dostępne działki: Nr 33/55 – powierzchnia 0,1183 ha cena 95 000 zł Nr 33/56 – powierzchnia 0,1193 ha cena 95 000 zł Nr 33/57 – ...

Powierzchnia
1 183,00 m2
Cena za m2
80,30 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Pieńki Królewskie

Dragacz, Górna Grupa
działka na sprzedaż

MHN-GS-7824

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY woj. kujawsko-pomorskie , powiat świecki , gmina Dragacz , nr działki 169/3 , powierzchnia 1000 m² Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1000 m², położonej w dynamicznie rozwijającej się ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
98,00 zł
cena 98 000
działka na sprzedaż - Dragacz, Górna Grupa

Łasin, Nogat
działka na sprzedaż

MHN-GS-7821

SPRZEDAŻ DZIAŁKI – NOGAT, GM. ŁASIN, POWIAT GRUDZIĄDZKI Województwo kujawsko-pomorskie Twoje miejsce w pobliźu jeziora – inwestycja w spokój, naturę i przyszłość Na sprzedaż atrakcyjna działka ewidencyjna nr 2/57 o powierzchni 2275 m², położona w miejscowości Nogat, ...

Powierzchnia
2 275,00 m2
Cena za m2
118,68 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Łasin, Nogat

Książki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7819

Dom z potencjałem biznesowym – zamieszkaj i zarabiaj w jednym miejscu! Książki, ul. Toruńska | działka 226/6 | 131 m² Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje nieruchomość, która daje coś więcej niż tylko metraż — daje możliwość niezależności finansowej, komfortu ...

Powierzchnia
144,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
131 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 951,39 zł
cena 569 000
dom na sprzedaż - Książki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem