Świecie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7796

Na sprzedaż działka budowlana  - Świecie, gm. Świecie  Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, powiat świecki, gmina Świecie, miejscowość Świecie Powierzchnie działki: - 5051/7 – 992 m² cena 180 000 zł Doskonałe miejsce na Twój dom!  Na działce możliwa jest budowa budynku ...

Powierzchnia
992,00 m2
Cena za m2
181,45 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Świecie

Grudziądz, Centrum
działka na sprzedaż

MHN-GS-7778

Atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Grudziądza – ul. Nadgórna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w samym sercu Grudziądza, przy ul. Nadgórnej. Oferta skierowana do deweloperów i inwestorów poszukujących pewnej lokalizacji ...

Powierzchnia
1 926,00 m2
Cena za m2
301,14 zł
cena 580 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Osie, Wierzchy
działka na sprzedaż

MHN-GS-7774

Oferta sprzedaży działek siedliskowych – Wierzchy, gmina Osie (woj. kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż atrakcyjne działki siedliskowe położone w miejscowości Wierzchy, w gminie Osie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie – w jednym z najbardziej zielonych i spokojnych ...

Powierzchnia
3 002,00 m2
Cena za m2
75,28 zł
cena 226 000
działka na sprzedaż - Osie, Wierzchy

Świecie
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7771

OFERTA SPRZEDAŻY – 2 NIEZALEŻNE LOKALE USŁUGOWO-BIUROWE Świecie ,  ul. Podgórna , 79,8 m² łącznie Na sprzedaż dwa niezależne lokale usługowo-biurowe o łącznej powierzchni 79,8 m², zlokalizowane w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Świeciu przy ul. Podgórnej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
79,80 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 010,01 zł
cena 319 999
lokal na sprzedaż - Świecie

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7765

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Na sprzedaż działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat Grudziądz, gmina Grudziądz, obręb ewidencyjny 153. Lokalizacja – komfort i potencjał Działki ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
140,91 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Strzemięcin
działka na sprzedaż

MHN-GS-7763

Na sprzedaż działka budowlana – Grudziądz, Strzemięcin, ul. Jackowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 44/9, obręb 108, o powierzchni 1226 m², położona w malowniczej i spokojnej części osiedla Strzemięcin w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie). Nieruchomość stanowi ...

Powierzchnia
1 226,00 m2
Cena za m2
240,62 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem