Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7738

Przestronne i klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy - Kilińskiego 8, Grudziądz - 1. piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym klimacie, zlokalizowane przy ul. Kilińskiego 8 - niemal w samym sercu Grudziądza! To idealna propozycja dla osób szukających ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 349,98 zł
cena 133 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz (gw), Węgrowo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7709

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 106/4 o pow.1035 m2 zlokalizowaną w miejscowości Węgrowo w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim , gminie Grudziądz . Ta działka jest ...

Powierzchnia
1 035,00 m2
Cena za m2
91,79 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo

Łasin
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7689

OFERTA SPRZEDAŻY Nieruchomość gruntowa zabudowana – Łasin, ul. Młyńska Lokalizacja: Województwo kujawsko-pomorskie Powiat grudziądzki Gmina: Miasto Łasin Ul. Młyńska – bezpośredni wjazd z drogi krajowej nr 16 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana ...

Powierzchnia
2 464,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 104 m²
Cena za m2
194,75 zł
cena 480 000
obiekt na sprzedaż - Łasin

Grudziądz, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7673

Oferta sprzedaży mieszkania – Grudziądz, ul. Królewska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,26 m², położone na czwartym piętrze zadbanego bloku w Grudziądzu, przy ulicy Królewskiej. Układ i funkcjonalność Mieszkanie składa się z: ...

Powierzchnia
63,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 096,16 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Wyzwolenia

Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7666

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY Wałdowo Szlacheckie , Gmina Grudziądz , Powiat grudziądzki Powierzchnia: 3008 m² Numer ewidencyjny: 100/8 Klasa gruntu: R VI Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntowa o powierzchni 3008 m², położona w miejscowości Wałdowo Szlacheckie, ...

Powierzchnia
3 008,00 m2
Cena za m2
62,83 zł
cena 189 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie

Świecie
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7653

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia – Świecie, ul. Królowej Bony Powierzchnia: 45,3 m² , Balkon , Komórka lokatorska , Prywatne miejsce parkingowe Dostępne od zaraz Zapraszamy do wynajęcia komfortowego i nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w nowym bloku na spokojnym, ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,36 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Świecie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem