nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8108

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m², zlokalizowane na osiedlu Lotnisko przy ulicy Parkowej w Grudziądzu. - Powierzchnia: ...

Powierzchnia
23,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,61 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Grudziądz, Dębowe Wzgórze
dom na sprzedaż

MHN-DS-8107

OFERTA SPRZEDAŻY – DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na cenionym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ul. Kalinowa w Grudziądz. Dom o przemyślanym ...

Powierzchnia
155,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 148,20 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8106

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow.36 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze przy ulicy Bora-Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania pod inwestycję, ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 055,56 zł
cena 182 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8104

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Moniuszki o powierzchni 53,69 m² Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53.69 m², usytuowane na parterze w kamienicy przy ...

Powierzchnia
53,69 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 078,97 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
lokal na sprzedaż

MHN-LS-8103

Na sprzedaż lokal usługowy - ul. Hallera 30, Grudziądz Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? A może inwestycji, która przyniesie stały dochód? Oto oferta, która łączy w sobie doskonałą lokalizację, komfort i funkcjonalność! Kluczowe atuty lokalu: -Powierzchnia ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
piwnica
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 698,11 zł
cena 90 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8102

Oferta sprzedaży nakładów – ROD „Pod Dębem” nr 2 Ul. Kwidzyńska Na sprzedaż atrakcyjne nakłady na działce o powierzchni 500 m² w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Pod Dębem”. To idealne miejsce dla osób poszukujących prywatnej przestrzeni do wypoczynku, rekreacji oraz ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem