Świecie
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7326

Wyjątkowa okazja inwestycyjna – nowoczesny obiekt medyczny na sprzedaż! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować Państwu doskonale przystosowaną nieruchomość, idealną pod działalność medyczną. To wyjątkowa oferta dla inwestorów oraz lekarzy ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
663 m²
Cena za m2
4 403,70 zł
cena 1 189 000
obiekt na sprzedaż - Świecie

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7316

Oferta sprzedaży działki budowlanej – Grudziądz, ul. Jaworowa (Owczarki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym o powierzchni 1530 m², położona w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Owczarki w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki) Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 530,00 m2
Cena za m2
163,40 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Rogóźno
działka na sprzedaż

MHN-GS-7300

  Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej – Rogoźno, gm. Rogoźno, pow. grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 434/32 Obręb: Rogoźno Powierzchnia: 2700 m² Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (wydane warunki zabudowy) Powierzchnia ...

Powierzchnia
2 700,00 m2
Cena za m2
37,04 zł
cena 99 999
działka na sprzedaż - Rogóźno

Dragacz, Dolna Grupa
obiekt na wynajem

MHN-BW-7295

OFERTA WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEJ Województwo Kujawsko-Pomorskie, powiat świecki, gmina Dragacz, miejscowość Dolna Grupa, działka nr 135 Oferujemy na wynajem atrakcyjną nieruchomość komercyjną o powierzchni 20 300 m², zlokalizowaną w miejscowości Dolna Grupa, ...

Powierzchnia
730,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
20 300 m²
Cena za m2
13,00 zł
cena 10 000
obiekt na wynajem - Dragacz, Dolna Grupa

Grudziądz, Kuntersztyn
działka na sprzedaż

MHN-GS-7291

Na sprzedaż – działka inwestycyjna w Grudziądzu, ul. Waryńskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą – działka o powierzchni 5330 m², położona w doskonałej lokalizacji Grudziądza, przy ulicy Waryńskiego. Najważniejsze atuty nieruchomości: Powierzchnia ...

Powierzchnia
5 330,00 m2
Cena za m2
281,43 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Kuntersztyn

Nowe
działka na sprzedaż

MHN-GS-7289

Wyjątkowa oferta – ostatnie działki budowlane na Osiedlu Nowy Świat w Nowem Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje niepowtarzalną okazję zakupu dwóch działek budowlanych położonych w miejscowości Nowe (gmina Nowe, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie). To ...

Powierzchnia
13 907,00 m2
Cena za m2
15,82 zł
cena 219 999
działka na sprzedaż - Nowe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem