nowa oferta
dom na sprzedaż - Łysomice, Turzno

Łysomice, Turzno
dom na sprzedaż

MHN-DS-8097

Oferta sprzedaży domu – Turzno, ul. Toruńska (gm. Łysomice, powiat toruński) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Turzno, w gminie Łysomice, zaledwie kilka minut od Torunia. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu w spokojnej okolicy ...

Powierzchnia
180,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 797 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 794,90 zł
cena 865 000
dom na sprzedaż - Łysomice, Turzno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8095

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania od zaraz!   Najważniejsze ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,63 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8094

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Grudziądzu.   Nieruchomość wyróżnia się bardzo przemyślanym układem oraz wyjątkowym poczuciem przestrzeni. Pierwotnie ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 539,68 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8092

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA Wyjątkowy dom wolnostojący – wysoki standard, nowoczesna elegancja Grudziądz, osiedle Tuszewo, ul. Łużycka Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl, komfort codziennego życia oraz prywatność – ta nieruchomość spełni ...

Powierzchnia
119,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 131 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 937,97 zł
cena 947 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8091

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska – mieszkanie z ogromnym potencjałem przy Alei Sportowców Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m², usytuowane na 4. piętrze w zadbanym bloku zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową. To ...

Powierzchnia
36,58 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 784,03 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8090

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE KAPUSTA, TARPNO, GRUDZIĄDZ Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,32 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem