nowa oferta
lokal na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
lokal na sprzedaż

MHN-LS-8103

Na sprzedaż lokal usługowy - ul. Hallera 30, Grudziądz Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? A może inwestycji, która przyniesie stały dochód? Oto oferta, która łączy w sobie doskonałą lokalizację, komfort i funkcjonalność! Kluczowe atuty lokalu: -Powierzchnia ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
piwnica
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 698,11 zł
cena 90 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8102

Oferta sprzedaży nakładów – ROD „Pod Dębem” nr 2 Ul. Kwidzyńska Na sprzedaż atrakcyjne nakłady na działce o powierzchni 500 m² w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Pod Dębem”. To idealne miejsce dla osób poszukujących prywatnej przestrzeni do wypoczynku, rekreacji oraz ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8099

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Sobieskiego 8A, na osiedlu Rządz. Opis nieruchomości: Mieszkanie składa się z ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 989,60 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8098

Na sprzedaż | działka budowlana 1000 m² | ul. Brzozowa | Grudziądz | WZ + pozwolenie na budowę. Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko rozpocząć budowę i zaoszczędzić czas na formalnościach? Ta oferta to gotowe rozwiązanie – zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów. Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8095

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania od zaraz!   Najważniejsze ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,63 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8094

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Grudziądzu.   Nieruchomość wyróżnia się bardzo przemyślanym układem oraz wyjątkowym poczuciem przestrzeni. Pierwotnie ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 539,68 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem