nowa oferta
dom na sprzedaż - Nowe

Nowe
dom na sprzedaż

MHN-DS-8053

DOM, KTÓRY DAJE MOŻLIWOŚCI – PRZESTRONNA NIERUCHOMOŚĆ W MIEJSCOWOŚCI NOWE Jeśli marzysz o dużym, solidnym domu, który zapewni Twojej rodzinie komfort, prywatność i przestrzeń do życia — ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
552 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 412,50 zł
cena 579 000
dom na sprzedaż - Nowe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8052

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA w swojej ofercie posiada wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie – Nowy Rządz, ul. Sybiraków. Wyobraź sobie miejsce, do którego wprowadzasz się bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów. Mieszkanie, w którym wszystko zostało ...

Powierzchnia
69,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 194,24 zł
cena 639 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8051

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA Na sprzedaż: komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 48,1 m² – os. Rządz, ul. Łęgi Szukasz miejsca, które zapewni Ci wygodę codziennego życia i pozwoli uniknąć czasochłonnych oraz kosztownych remontów? Ta oferta jest właśnie dla ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 819,13 zł
cena 328 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8049

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe – Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę, estetykę i funkcjonalność? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Natalia ...

Powierzchnia
36,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,25 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8047

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż – 329 999 zł Willa Kilińskiego | centrum Grudziądza | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 33,66 m², położone na drugim piętrze w odrestaurowanej, stylowej kamienicy – Willi Kilińskiego, ...

Powierzchnia
33,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 803,89 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8046

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - dostępne od maja – Willa Kilińskiego, centrum Grudziądza Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w prestiżowej lokalizacji – ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na wynajem oferujemy eleganckie mieszkanie o ...

Powierzchnia
33,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
71,30 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem