nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8141

**Najem okazjonalny*dostępne od 15.06.2026r.** Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie zamieszkać bez zbędnych kosztów? Ta oferta jest idealna dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,15 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8140

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA w swojej ofercie posiada wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie – Nowy Rządz, ul. Sybiraków. Wyobraź sobie miejsce, do którego wprowadzasz się bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów. Mieszkanie, w którym wszystko zostało ...

Powierzchnia
69,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 906,47 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8139

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem – komfortowa przestrzeń dla wymagających | Grudziądz, os. Lotnisko Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność, przestrzeń oraz doskonałą lokalizację – idealne dla osób, które chcą mieszkać ...

Powierzchnia
62,60 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 271,55 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Kuntersztyn

Grudziądz, Kuntersztyn
działka na sprzedaż

MHN-GS-8135

Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. „KOLEJARZ” przy ul. Waryńskiego , blisko Jeziora Tarpno Szukasz miejsca do wypoczynku ? Ta oferta łączy komfort nowoczesnego domku, dużą działkę oraz świetną lokalizację w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. Najważniejsze ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 149 999
działka na sprzedaż - Grudziądz, Kuntersztyn
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
dom na sprzedaż

MHN-DS-8133

Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie zbudowany dom dwurodzinny z lat 80., położony w cichej i zielonej dzielnicy Grudziądza – Mniszek, zaledwie kilka minut od Jeziora Rudnickiego. Idealny dla rodzin szukających komfortu, dwóch niezależnych mieszkań lub możliwości zamieszkania ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
432 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 888,88 zł
cena 699 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8132

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Grudziądz – obręb 159 | MPZP 46 MN/U Plan 96 Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat grudziądzki, gmina Grudziądz, obręb 159. Działki objęte są miejscowym planem ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
106,67 zł
cena 128 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem