nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
dom na sprzedaż

MHN-DS-8133

Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie zbudowany dom dwurodzinny z lat 80., położony w cichej i zielonej dzielnicy Grudziądza – Mniszek, zaledwie kilka minut od Jeziora Rudnickiego. Idealny dla rodzin szukających komfortu, dwóch niezależnych mieszkań lub możliwości zamieszkania ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
432 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 888,88 zł
cena 699 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8132

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Grudziądz – obręb 159 | MPZP 46 MN/U Plan 96 Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat grudziądzki, gmina Grudziądz, obręb 159. Działki objęte są miejscowym planem ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
106,67 zł
cena 128 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Grudziądz, Dębowe Wzgórze
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8129

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ulicy Runa Leśnego w Grudziądzu. To propozycja dla osób, które poszukują komfortowej przestrzeni do życia, wysokiego ...

Powierzchnia
56,78 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 328,27 zł
cena 699 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-8126

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny zlokalizowany przy ulicy Władysława Jagiełły w Grudziądzu . Nieruchomość o powierzchni całkowitej budynku ok. 400 m² , powierzchnia użytkowa ok 220m² , usytuowana ...

Powierzchnia
400,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 247,50 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na sprzedaż

MHN-LS-8125

Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowy w centrum Grudziądza – ul. Solna Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy budynek o powierzchni 97 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Grudziądza przy ul. Solnej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod ...

Powierzchnia
97,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 154,62 zł
cena 499 998
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-8124

BLUSZCZOWY ZAKĄTEK – TWÓJ NOWY DOM BLISKO NATURY Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę przerywaną śpiewem ptaków i świadomość, że Twoja rodzina mieszka w bezpiecznym, zdrowym i nowoczesnym domu, zaprojektowanym z myślą o komforcie na lata. Taki styl ...

Powierzchnia
109,72 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 149,47 zł
cena 565 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem