Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7911

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m², położone na 1 piętrze w budynku przy ulicy Droga Pomorska na osiedlu Mniszek. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesnym ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 188,61 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7908

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w doskonale skomunikowanej i w pełni ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 634,92 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7865

Szukasz przestrzeni, która spełni potrzeby Twojej firmy i zapewni komfortowe warunki pracy? Oto oferta, która łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotową infrastrukturę! Budynek biurowy o powierzchni użytkowej 501,68 m², położony na działce o powierzchni 1220 ...

Powierzchnia
501,68 m2
Pokoje
14 pokoi
Cena za m2
3 577,98 zł
cena 1 795 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Grudziądz, Centrum
obiekt na wynajem

MHN-BW-7854

Wynajem 2 miejsc garażowych w centrum Grudziądza – ul. Plac Niepodległości Bezpieczne, przestronne i wygodne – idealne dla Ciebie lub Twojej firmy Oferujemy 2 miejsca garażowe o powierzchni 18 m² każde, zlokalizowane w samym sercu Grudziądza – przy Placu Niepodległości. ...

Powierzchnia
18,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
36 m²
Cena za m2
0,00 zł
cena 250
obiekt na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7846

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz – ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym – ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,60 ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 814,47 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7818

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia na sprzedaż wyjątkową kamienicę z ogromnym potencjałem, położoną w najbardziej prestiżowej części Grudziądza – przy ul. Długiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego rynku. To nieruchomość, w której historia spotyka się ...

Powierzchnia
380,44 m2
Powierzchnia działki [m2]
185 m²
Cena za m2
2 339,40 zł
cena 890 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem