Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7738

Przestronne i klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy - Kilińskiego 8, Grudziądz - 1. piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym klimacie, zlokalizowane przy ul. Kilińskiego 8 - niemal w samym sercu Grudziądza! To idealna propozycja dla osób szukających ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 349,98 zł
cena 133 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7673

Oferta sprzedaży mieszkania – Grudziądz, ul. Królewska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,26 m², położone na czwartym piętrze zadbanego bloku w Grudziądzu, przy ulicy Królewskiej. Układ i funkcjonalność Mieszkanie składa się z: ...

Powierzchnia
63,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 096,16 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Wyzwolenia

Grudziądz, Mniszek
hala na sprzedaż

MHN-HS-7602

OBIEKT BIUROWO–MAGAZYNOWO–PRODUKCYJNY NA SPRZEDAŻ Grudziądz, ul. Magazynowa 14 – osiedle Mniszek Działka zabudowana: 5 117 m² oraz działka niezabudowana: 7 892 m² Cena: 11 000 000 zł netto Możliwość zakupu osobno: budynek z działką 9 500 000 zł netto, działka niezabudowana ...

Powierzchnia
3 447,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
13 009 m²
Cena za m2
3 190,72 zł
cena 11 000 000
hala na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7598

Szukasz przestrzeni, która spełni potrzeby Twojej firmy i zapewni komfortowe warunki pracy? Oto oferta, która łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotową infrastrukturę! Budynek biurowy o powierzchni użytkowej 501,68 m², położony na działce o powierzchni 1220 ...

Powierzchnia
501,68 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 220 m²
Cena za m2
3 577,98 zł
cena 1 795 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-7568

Zapraszamy do wyjątkowego domu przy ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu, gdzie komfort mieszkaniowy splata się z obfitością udogodnień. Oferujemy Państwu dom na sprzedaż składający się z 2 kondygnacji: parter oferuje 2 pokoje, salon z aneksem, łazienkę, osobne WC oraz ...

Powierzchnia
461,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 008 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
1 452,10 zł
cena 669 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Owczarki
lokal na wynajem

MHN-LW-7543

Wyjątkowa oferta wynajmu lokalu usługowego – Osiedle Owczarki, ul. Astrowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością przedstawia ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni ok. 27 m², położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem