Grudziądz, Mniszek
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7395

***OBIEKT IDEALNIE NADAJĄCY SIĘ NA BIUROWIEC, OBIEKT GASTRONOMICZNY, PRZEDSZKOLE ITP*** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska, obejmującą obiekt wolnostojący użytkowy o powierzchni 543,6 m2, wybudowany w 2016 roku i zlokalizowany ...

Powierzchnia
543,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 562 m²
Cena za m2
4 045,25 zł
cena 2 199 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Tarpno
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7389

Oferta sprzedaży lokalu usługowego – Osiedle Tarpno, ul. Legionów Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 44 m², położony w pawilonie handlowo-usługowym na osiedlu Tarpno w Grudziądzu. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 636,36 zł
cena 160 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7384

Oferta sprzedaży – komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej. Owczarki, ul. Różana. Twój nowy dom – przestrzeń, komfort i spokój Wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie funkcjonalność miejskiego domu z urokiem i spokojem otoczonego zielenią ogrodu. To dom, który został ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
494 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7316

Oferta sprzedaży działki budowlanej – Grudziądz, ul. Jaworowa (Owczarki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym o powierzchni 1530 m², położona w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Owczarki w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki) Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 530,00 m2
Cena za m2
163,40 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Kuntersztyn
działka na sprzedaż

MHN-GS-7291

Na sprzedaż – działka inwestycyjna w Grudziądzu, ul. Waryńskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą – działka o powierzchni 5330 m², położona w doskonałej lokalizacji Grudziądza, przy ulicy Waryńskiego. Najważniejsze atuty nieruchomości: Powierzchnia ...

Powierzchnia
5 330,00 m2
Cena za m2
281,43 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Kuntersztyn

Grudziądz, Tuszewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7282

Szukasz działki przeznaczonej na cele mieszkalne o korzystnej geometrii, optymalnym rozmiarze, położonej poza miastem jednak dobrze z nim skomunikowanej? Ta oferta zaspokoi Twoje oczekiwania !! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w ofercie na sprzedaż działkę ...

Powierzchnia
1 830,00 m2
Cena za m2
80,33 zł
cena 147 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem