nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8123

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska w swojej ofercie posiada zupełnie nowe mieszkanie na wynajem- pierwszy najemca. Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – ciche, nowoczesne, pachnące nowością i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8122

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA prezentuje wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym – idealne połączenie komfortowego domu oraz funkcjonującej przestrzeni handlowej. To oferta dla osób, które myślą przyszłościowo – szukają miejsca do życia, ...

Powierzchnia
274,74 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 771 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 277,72 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-8120

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA prezentuje ofertę, która łączy funkcjonalność, prestiż lokalizacji oraz ogromny potencjał inwestycyjny. Obiekt biurowo–usługowy z częścią mieszkalną | centrum Grudziądza | ul. Rapackiego Wyobraź sobie miejsce, które może stać ...

Powierzchnia
600,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 000 m²
Cena za m2
3 166,67 zł
cena 1 900 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8118

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m², usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz. To doskonała propozycja zarówno dla par, młodych rodzin, jak i osób starszych szukających ...

Powierzchnia
48,02 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 205,75 zł
cena 298 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8117

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA ul. Sosnkowskiego – komfort, bezpieczeństwo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które łączy funkcjonalność, estetykę i wygodę codziennego życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, dobrą organizację ...

Powierzchnia
51,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 375,97 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8116

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,30 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem