nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8087

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem – 2 pokoje, 48,5 m² – Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Grudziądza? Mam przyjemność zaoferować Ci mieszkanie, które łączy wygodę codziennego ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22,68 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Wielkie Tarpno

Grudziądz, Wielkie Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8078

NAJEM OKAZJONALNY Lokalizacja: Grudziądz, ul. Waryńskiego, domek wielorodzinny, 1. piętro Powierzchnia: 48 m² Układ mieszkania: Salon z aneksem kuchennym, sypialnia Ogrzewanie: Gazowe + klimatyzacja SZCZEGÓŁY OFERTY : Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Wielkie Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8071

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m² | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45 m², zlokalizowanego na osiedlu Lotnisko ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
hala na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
hala na wynajem

MHN-HW-8067

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA – OFERTA WYNAJMU MAGAZYNU Lokalizacja: Grudziądz, ul. Cegielniana 4 Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności lub bezpiecznego miejsca do przechowywania? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Do wynajęcia ...

Powierzchnia
49,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
50 m²
Cena za m2
0,00 zł
cena 900
hala na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-8066

Do wynajęcia lokal biurowy – Grudziądz, ul. Cegielniana 4 Biuro nieruchomości Natalia Lankowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, zlokalizowanego na parterze budynku biurowego przy ulicy Cegielnianej 4 w Grudziądzu. Lokal o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
33,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
29,85 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-8065

Oferta wynajmu lokalu biurowego – Grudziądz, ul. Cegielniana 4 Szukasz funkcjonalnej przestrzeni, która pozwoli Twojej firmie działać wygodnie i profesjonalnie od pierwszego dnia? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,33 zł
cena 2 300
lokal na wynajem - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem