nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8049

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe – Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę, estetykę i funkcjonalność? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Natalia ...

Powierzchnia
36,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,25 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8047

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż – 329 999 zł Willa Kilińskiego | centrum Grudziądza | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 33,66 m², położone na drugim piętrze w odrestaurowanej, stylowej kamienicy – Willi Kilińskiego, ...

Powierzchnia
33,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 803,89 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8046

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - dostępne od maja – Willa Kilińskiego, centrum Grudziądza Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w prestiżowej lokalizacji – ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na wynajem oferujemy eleganckie mieszkanie o ...

Powierzchnia
33,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
71,30 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-8045

Dom marzeń na Osiedlu Owczarki – ul. Modrzewiowa, Grudziądz Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego na kameralnym i zielonym Osiedlu Owczarki, przy ul. Modrzewiowej w Grudziądzu. To idealne ...

Powierzchnia
480,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
1 789,58 zł
cena 859 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8033

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na drugim piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,77 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz
działka na sprzedaż

MHN-GS-8029

Na sprzedaż nakłady na działce ROD „25-lecie PRL-u”   Oferuję nakłady na działce ROD o powierzchni 340 m². Działka jest zagospodarowana, znajdują się na niej liczne nasadzenia – kwiaty oraz krzewy ozdobne.   Na terenie działki znajduje się niewielki, murowany domek. ...

Powierzchnia
340,00 m2
Cena za m2
85,29 zł
cena 29 000
działka na sprzedaż - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem