nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
dom na sprzedaż

MHN-DS-8133

Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie zbudowany dom dwurodzinny z lat 80., położony w cichej i zielonej dzielnicy Grudziądza – Mniszek, zaledwie kilka minut od Jeziora Rudnickiego. Idealny dla rodzin szukających komfortu, dwóch niezależnych mieszkań lub możliwości zamieszkania ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
432 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 888,88 zł
cena 699 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
działka na sprzedaż

MHN-GS-8113

Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. – Mniszek, ul. Kossaka, Ogrody Działkowe im. 100-lecia Agromet Unia w Grudziądzu Szukasz miejsca do wypoczynku blisko natury, z własnym domkiem i zadbaną działką? Ta oferta to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, rekreację ...

Powierzchnia
322,40 m2
Cena za m2
303,97 zł
cena 98 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8091

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska – mieszkanie z ogromnym potencjałem przy Alei Sportowców Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m², usytuowane na 4. piętrze w zadbanym bloku zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową. To ...

Powierzchnia
36,58 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 784,03 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8061

Na sprzedaż przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie o pow.38,18 m², położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Mniszek przy ulicy Podhalańskiej w Grudziądzu. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie ...

Powierzchnia
38,18 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 845,47 zł
cena 185 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7911

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m², położone na 1 piętrze w budynku przy ulicy Droga Pomorska na osiedlu Mniszek. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesnym ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 188,61 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
hala na sprzedaż

MHN-HS-7602

OBIEKT BIUROWO–MAGAZYNOWO–PRODUKCYJNY NA SPRZEDAŻ Grudziądz, ul. Magazynowa 14 – osiedle Mniszek Działka zabudowana: 5 117 m² oraz działka niezabudowana: 7 892 m² Cena: 11 000 000 zł netto Możliwość zakupu osobno: budynek z działką 9 500 000 zł netto, działka niezabudowana ...

Powierzchnia
3 447,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
13 009 m²
Cena za m2
3 190,72 zł
cena 11 000 000
hala na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
Kryteria wyszukiwania

rozumiem