nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8132

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Grudziądz – obręb 159 | MPZP 46 MN/U Plan 96 Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat grudziądzki, gmina Grudziądz, obręb 159. Działki objęte są miejscowym planem ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
106,67 zł
cena 128 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-8124

BLUSZCZOWY ZAKĄTEK – TWÓJ NOWY DOM BLISKO NATURY Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę przerywaną śpiewem ptaków i świadomość, że Twoja rodzina mieszka w bezpiecznym, zdrowym i nowoczesnym domu, zaprojektowanym z myślą o komforcie na lata. Taki styl ...

Powierzchnia
109,72 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 149,47 zł
cena 565 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8123

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska w swojej ofercie posiada zupełnie nowe mieszkanie na wynajem- pierwszy najemca. Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – ciche, nowoczesne, pachnące nowością i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8102

Oferta sprzedaży nakładów – ROD „Pod Dębem” nr 2 Ul. Kwidzyńska Na sprzedaż atrakcyjne nakłady na działce o powierzchni 500 m² w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Pod Dębem”. To idealne miejsce dla osób poszukujących prywatnej przestrzeni do wypoczynku, rekreacji oraz ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8098

Na sprzedaż | działka budowlana 1000 m² | ul. Brzozowa | Grudziądz | WZ + pozwolenie na budowę. Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko rozpocząć budowę i zaoszczędzić czas na formalnościach? Ta oferta to gotowe rozwiązanie – zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów. Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7954

Nowoczesny apartament z tarasem, klimatyzacją i pompą ciepła – Grudziądz, ul. Osikowa Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym apartamencie, który łączy w sobie wygodę domu jednorodzinnego z zaletami kameralnego osiedla. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ...

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 972,44 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem