Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7934

Dom w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Krokusowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Grudziądza. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krokusowej, ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 302 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 558,33 zł
cena 787 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7765

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Na sprzedaż działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat Grudziądz, gmina Grudziądz, obręb ewidencyjny 153. Lokalizacja – komfort i potencjał Działki ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
140,91 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
lokal na wynajem

MHN-LW-7543

Wyjątkowa oferta wynajmu lokalu usługowego – Osiedle Owczarki, ul. Astrowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością przedstawia ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni ok. 27 m², położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7497

Oferta sprzedaży działek budowlanych – Owczarki, ul. Krokusowa, Gmina Grudziądz Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o numerach ewidencyjnych 20/21, 20/22 (działka 20/23 została sprzedana), wraz z udziałem w drodze wewnętrznej – działka nr 20/24. Działki objęte ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
118,75 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7437

Spełnij marzenie o własnym domu w jednej z najlepszych lokalizacji Grudziądza – Owczarki Numer ewidencyjny: 52/19 | Obręb: 153 | Powierzchnia: 2391 m² Lokalizacja: Osiedle Owczarki, miasto Grudziądz, gmina M. Grudziądz, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie Jeśli ...

Powierzchnia
2 391,00 m2
Cena za m2
138,02 zł
cena 330 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na wynajem

MHN-GW-7435

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska poleca! Dwie działki na wynajem w Grudziądzu – Owczarki, ul. Paderewskiego Szukasz miejsca na rozwój działalności, inwestycję lub przestrzeń idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb? Te dwie działki to wyjątkowa okazja, aby zyskać ...

Powierzchnia
2 680,00 m2
Cena za m2
0,75 zł
cena 1 999
działka na wynajem - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem