nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8143

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie – Tarpno, ul. Dąbrówki Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja – Tarpno, ul. Dąbrówki Osiedle Tarpno to jedno z najbardziej ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,43 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8095

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania od zaraz!   Najważniejsze ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,63 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8090

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE KAPUSTA, TARPNO, GRUDZIĄDZ Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,32 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7803

Na sprzedaż | Małe mieszkanie inwestycyjne – ul. Kilińskiego 2, Grudziądz | Idealne pod najem krótkoterminowy Szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia może generować dochód? To mieszkanie to doskonała propozycja dla inwestora, który ceni lokalizację, niski ...

Powierzchnia
22,30 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 475,34 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7802

Eleganckie mieszkanie po remoncie w prestiżowej Willi Kilińskiego – 46,60 m² | miejsce parkingowe w cenie Wyobraź sobie codzienność w miejscu, które łączy klimat zabytkowej willi, nowoczesne wnętrze i komfort życia w centrum miasta. Taką przestrzeń oferuje to wyjątkowe ...

Powierzchnia
46,60 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 703,86 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem