nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8139

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem – komfortowa przestrzeń dla wymagających | Grudziądz, os. Lotnisko Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność, przestrzeń oraz doskonałą lokalizację – idealne dla osób, które chcą mieszkać ...

Powierzchnia
62,60 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 271,55 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8116

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,30 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8115

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 154,93 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8108

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m², zlokalizowane na osiedlu Lotnisko przy ulicy Parkowej w Grudziądzu. - Powierzchnia: ...

Powierzchnia
23,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,61 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8071

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m² | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45 m², zlokalizowanego na osiedlu Lotnisko ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8058

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE LOTNISKO, UL. NAUCZYCIELSKA 12, GRUDZIĄDZ   Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się jako pierwszy najemca i urządzić je dokładnie po swojemu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem