Grudziądz, Strzemięcin
dom na sprzedaż

MHN-DS-7979

Twój przyszły dom na Strzemięcinie – miejsce z duszą i ogromnym potencjałem. Biuro Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom z lat 80-tych  o wyjątkowym charakterze, położony w spokojnej i zielonej okolicy,  Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
764 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 214,28 zł
cena 899 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-7960

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż, położony w spokojnej części Grudziądza, przy ul. Waryńskiego. Ta elegancka i przestronna nieruchomość o powierzchni całkowitej 360 m², użytkowej 250 m2, znajduje się na pięknie ...

Powierzchnia
360,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 450 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 108,33 zł
cena 1 479 000
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7944

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m² | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,40 m², położone na popularnym i dobrze ...

Powierzchnia
60,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 960,25 zł
cena 359 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Warlubie, Lipinki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7902

KOMFORTOWY DOM Z KLIMATEM NA KOCIEWIU Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 160,75 m2, położony w urokliwej miejscowości LIPINKI, w gminie Warlubie, powiecie świeckim, województwie kujawsko - pomorskim.  Dom ...

Powierzchnia
160,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
882 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 348,37 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Warlubie, Lipinki

Grudziądz (gw), Marusza
dom na sprzedaż

MHN-DS-7873

Luksusowy Dom Energooszczędny na Sprzedaż w Malowniczej Maruszy Z dumą przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę luksusowego, energooszczędnego domu położonego w urokliwej miejscowości Marusza, zaledwie kilka kilometrów od Grudziądza. To połączenie nowoczesnej architektury, ...

Powierzchnia
156,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 322 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 097,94 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Marusza

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7803

Na sprzedaż | Małe mieszkanie inwestycyjne – ul. Kilińskiego 2, Grudziądz | Idealne pod najem krótkoterminowy Szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia może generować dochód? To mieszkanie to doskonała propozycja dla inwestora, który ceni lokalizację, niski ...

Powierzchnia
22,30 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 475,34 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
33
ofert
Natalia Lamkowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 26369

natalia@lamkowska.pl

693 547 171
693 547 171