nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8110

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,40 m², zlokalizowane na 4. piętrze w bloku przy ul. Ciołkowskiego 1. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów ...

Powierzchnia
37,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 053,48 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Grudziądz, Dębowe Wzgórze
dom na sprzedaż

MHN-DS-8107

OFERTA SPRZEDAŻY – DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na cenionym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ul. Kalinowa w Grudziądz. Dom o przemyślanym ...

Powierzchnia
155,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 148,20 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8106

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow.36 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze przy ulicy Bora-Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania pod inwestycję, ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 055,56 zł
cena 182 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-8105

DOM WYKOŃCZONY – GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Komfortowy, funkcjonalny i w pełni wykończony dom, który pozwala wprowadzić się od razu – bez remontów, dodatkowych nakładów finansowych i stresu związanego z urządzaniem. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, estetykę ...

Powierzchnia
141,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
180 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 390,07 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8104

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Moniuszki o powierzchni 53,69 m² Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53.69 m², usytuowane na parterze w kamienicy przy ...

Powierzchnia
53,69 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 078,97 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8101

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kulerskiego 5. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie charakteryzuje się praktycznym rozkładem pomieszczeń ...

Powierzchnia
62,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 060,59 zł
cena 379 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
39
ofert
Natalia Lamkowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 26369

natalia@lamkowska.pl

693 547 171
693 547 171