nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-8066

Do wynajęcia lokal biurowy – Grudziądz, ul. Cegielniana 4 Biuro nieruchomości Natalia Lankowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, zlokalizowanego na parterze budynku biurowego przy ulicy Cegielnianej 4 w Grudziądzu. Lokal o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
33,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
29,85 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-8065

Oferta wynajmu lokalu biurowego – Grudziądz, ul. Cegielniana 4 Szukasz funkcjonalnej przestrzeni, która pozwoli Twojej firmie działać wygodnie i profesjonalnie od pierwszego dnia? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,33 zł
cena 2 300
lokal na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8047

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż – 329 999 zł Willa Kilińskiego | centrum Grudziądza | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 33,66 m², położone na drugim piętrze w odrestaurowanej, stylowej kamienicy – Willi Kilińskiego, ...

Powierzchnia
33,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 803,89 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8046

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - dostępne od maja – Willa Kilińskiego, centrum Grudziądza Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w prestiżowej lokalizacji – ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na wynajem oferujemy eleganckie mieszkanie o ...

Powierzchnia
33,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
71,30 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8033

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na drugim piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,77 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz
działka na sprzedaż

MHN-GS-8014

Działka ROD „Sielanka” – sprzedaż nakładów   Na sprzedaż nakłady na działce ROD „Sielanka” położonej przy ul. Miłoleśnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu jeziora Rudnik oraz terenów leśnych, co zapewnia bardzo dobre warunki do wypoczynku.   Powierzchnia ...

Powierzchnia
320,00 m2
Cena za m2
140,62 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Grudziądz
29
ofert
Julia Szulc

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

jsz@lamkowska.pl

665 251 027
693 547 171