nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Grudziądz, Dębowe Wzgórze
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8129

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ulicy Runa Leśnego w Grudziądzu. To propozycja dla osób, które poszukują komfortowej przestrzeni do życia, wysokiego ...

Powierzchnia
56,78 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 328,27 zł
cena 699 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na sprzedaż

MHN-LS-8125

Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowy w centrum Grudziądza – ul. Solna Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy budynek o powierzchni 97 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Grudziądza przy ul. Solnej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod ...

Powierzchnia
97,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 154,62 zł
cena 499 998
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8111

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Armii Krajowej   Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,54 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8095

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania od zaraz!   Najważniejsze ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,63 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Ciechocinek

Ciechocinek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8079

Na sprzedaż: Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ciechocinka - ul. Zdrojowa Szukasz mieszkania z potencjałem? To oferta dla Ciebie! To mieszkanie to doskonała propozycja dla rodzin, inwestorów i osób pragnących zamieszkać w klimatycznym Ciechocinku . Niezwykle ...

Powierzchnia
57,90 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 127,81 zł
cena 239 000
mieszkanie na sprzedaż - Ciechocinek
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8076

OFERTA WYNAJMU KAWALERKI – CENTRUM GRUDZIĄDZA Lokalizacja: Grudziądz, ul. Toruńska 2 Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 29,4 m², położona na pierwszym piętrze kamienicy w centrum miasta. Idealna propozycja dla jednej osoby lub pary, ceniących wygodę ...

Powierzchnia
29,40 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
40,82 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
31
ofert
Julia Szulc

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

jsz@lamkowska.pl

665 251 027
693 547 171