nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-8120

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA prezentuje ofertę, która łączy funkcjonalność, prestiż lokalizacji oraz ogromny potencjał inwestycyjny. Obiekt biurowo–usługowy z częścią mieszkalną | centrum Grudziądza | ul. Rapackiego Wyobraź sobie miejsce, które może stać ...

Powierzchnia
600,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 000 m²
Cena za m2
3 166,67 zł
cena 1 900 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8119

Mieszkanie bezczynszowe dostępne od zaraz !!! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia w swojej ofercie mieszkanie do wynajęcia o pow.38m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul. Chełmińskiej 67 w Grudziądzu. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi salon,sypialnia,kuchnia,łazienka ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,67 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8118

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m², usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz. To doskonała propozycja zarówno dla par, młodych rodzin, jak i osób starszych szukających ...

Powierzchnia
48,02 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 205,75 zł
cena 298 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8117

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA ul. Sosnkowskiego – komfort, bezpieczeństwo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które łączy funkcjonalność, estetykę i wygodę codziennego życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, dobrą organizację ...

Powierzchnia
51,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 375,97 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8116

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,30 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8115

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 154,93 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem