Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8004

Na sprzedaż: Mieszkanie z ogromnym potencjałem w klimatycznej kamienicy - ul. Wiślana, Grudziądz (os. Kopernika) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,13 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze urokliwej kamienicy przy ...

Powierzchnia
45,13 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 769,78 zł
cena 125 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8003

Na sprzedaż | dom parterowy 116 m² | działka 1210 m² | Grudziądz, ul. Kociewska | stan deweloperski / możliwość wykończenia pod klucz Szukasz domu, który łączy komfort nowego budownictwa, funkcjonalny układ i spokojną lokalizację, a jednocześnie daje Ci możliwość wykończenia ...

Powierzchnia
116,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 210 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 189,66 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Nowe, Osiny
działka na sprzedaż

MHN-GS-8002

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, w pełni wyposażonego domku letniskowego, położonego w malowniczej miejscowości Osiny nad jeziorem Radodzierz. Wyobraź sobie poranki z kawą na przestronnym tarasie, śpiew ptaków, zapach ...

Powierzchnia
100,00 m2
Cena za m2
2 490,00 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Nowe, Osiny

Bydgoszcz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8001

NOWOCZESNA KAWALERKA Z WIDOKIEM NA BRDĘ – CENTRUM BYDGOSZCZY | GOTOWA DO ZAMIESZKANIA LUB INWESTYCJI   Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26,6m², zlokalizowana na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Królowej Jadwigi w Bydgoszczy. ...

Powierzchnia
26,60 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz

Osielsko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,32 m², zlokalizowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku w Osielsku pod Bydgoszczą, przy ul. Jana Pawła II. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia w spokojnej, ...

Powierzchnia
57,32 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 450,10 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko

Gruta
dom na sprzedaż

MHN-DS-7996

Elegancki projekt domu wyróżniający się prostą bryłą oraz energooszczędnymi rozwiązaniami architektonicznymi ! Na sprzedaż piękny nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 151,10 m2 usytuowany na działce w pełni uzbrojonej o powierzchni 1140 m2 , w miejscowości ...

Powierzchnia
151,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 140 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 486,43 zł
cena 829 000
dom na sprzedaż - Gruta
Kryteria wyszukiwania

rozumiem