Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7912

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie deweloperskie na osiedlu Przystań Lotnisko – idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz realny potencjał inwestycyjny. To funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,33 ...

Powierzchnia
39,33 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 382,15 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7911

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m², położone na 1 piętrze w budynku przy ulicy Droga Pomorska na osiedlu Mniszek. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesnym ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 188,61 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Gdańsk, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7909

Apartament w sercu Gdańska – Bastion Wałowa | Nowoczesność, komfort i prestiż nad Motławą Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Gdańska ...

Powierzchnia
53,81 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 636,13 zł
cena 949 000
mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, Śródmieście

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7908

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w doskonale skomunikowanej i w pełni ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 634,92 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz (gw), Mokre
działka na sprzedaż

MHN-GS-7906

OSTATNIA SZANSA – DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ Mokre | gmina Grudziądz | woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ostatnią dostępną działkę nr 154/9 – wyjątkową ofertę dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego ...

Powierzchnia
1 417,00 m2
Cena za m2
98,80 zł
cena 139 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mokre

Grudziądz (gw), Kobylanka
działka na sprzedaż

MHN-GS-7903

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH – KOBYLANKA, GMINA GRUDZIĄDZ Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój dom w spokojnej okolicy, a jednocześnie pozostaniesz blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. szybki dojazd do Grudziądza – praca, szkoły, sklepy w zasięgu ...

Powierzchnia
1 334,00 m2
Cena za m2
125,94 zł
cena 168 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Kobylanka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem