Warlubie, Lipinki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7902

KOMFORTOWY DOM Z KLIMATEM NA KOCIEWIU Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 160,75 m2, położony w urokliwej miejscowości LIPINKI, w gminie Warlubie, powiecie świeckim, województwie kujawsko - pomorskim.  Dom ...

Powierzchnia
160,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
882 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 348,37 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Warlubie, Lipinki

Radzyń Chełmiński
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7898

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Radzyń Chełmiński, ul. Tysiąclecia   Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m² położone na drugim, ostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Tysiąclecia w Radzyniu Chełmińskim. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 527,27 zł
cena 139 000
mieszkanie na sprzedaż - Radzyń Chełmiński

Chełmno
działka na sprzedaż

MHN-GS-7891

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI R.O.D. W CHEŁMNIE – IDEALNE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna R.O.D. "Chełmno Powiśle" o powierzchni 625 m², zlokalizowana w miejscowości Chełmno, przy ul. Al. 1 Maja. To doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, ...

Powierzchnia
625,00 m2
Cena za m2
176,00 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Chełmno

Radzyń Chełmiński
działka na sprzedaż

MHN-GS-7876

OFERTA SPRZEDAŻY NAKŁADÓW NA DZIAŁCE R.O.D. – RADZYŃ CHEŁMIŃSKI Na sprzedaż nakłady na zagospodarowaną działkę rekreacyjną o powierzchni 500 m², położoną na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Władysława Jagiełły w Radzyniu Chełmińskim. To idealne miejsce dla ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
104,00 zł
cena 52 000
działka na sprzedaż - Radzyń Chełmiński

Dragacz, Grupa
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7874

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GRUPA, GM. DRAGACZ Na sprzedaż komfortowe, mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone w spokojnej i zielonej miejscowości Grupa, w gminie Dragacz, przy ul. Szarych Szeregów. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania ...

Powierzchnia
44,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 133,91 zł
cena 229 999
mieszkanie na sprzedaż - Dragacz, Grupa

Grudziądz (gw), Marusza
dom na sprzedaż

MHN-DS-7873

Luksusowy Dom Energooszczędny na Sprzedaż w Malowniczej Maruszy Z dumą przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę luksusowego, energooszczędnego domu położonego w urokliwej miejscowości Marusza, zaledwie kilka kilometrów od Grudziądza. To połączenie nowoczesnej architektury, ...

Powierzchnia
156,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 322 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 097,94 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Marusza
Kryteria wyszukiwania

rozumiem