Łasin, Nogat
działka na sprzedaż

MHN-GS-7821

SPRZEDAŻ DZIAŁKI – NOGAT, GM. ŁASIN, POWIAT GRUDZIĄDZKI Województwo kujawsko-pomorskie Twoje miejsce w pobliźu jeziora – inwestycja w spokój, naturę i przyszłość Na sprzedaż atrakcyjna działka ewidencyjna nr 2/57 o powierzchni 2275 m², położona w miejscowości Nogat, ...

Powierzchnia
2 275,00 m2
Cena za m2
118,68 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Łasin, Nogat

Książki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7819

Dom z potencjałem biznesowym – zamieszkaj i zarabiaj w jednym miejscu! Książki, ul. Toruńska | działka 226/6 | 131 m² Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje nieruchomość, która daje coś więcej niż tylko metraż — daje możliwość niezależności finansowej, komfortu ...

Powierzchnia
144,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
131 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 951,39 zł
cena 569 000
dom na sprzedaż - Książki

Grudziądz, Centrum
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7818

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia na sprzedaż wyjątkową kamienicę z ogromnym potencjałem, położoną w najbardziej prestiżowej części Grudziądza – przy ul. Długiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego rynku. To nieruchomość, w której historia spotyka się ...

Powierzchnia
380,44 m2
Powierzchnia działki [m2]
185 m²
Cena za m2
2 339,40 zł
cena 890 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Dragacz, Michale
dom na sprzedaż

MHN-DS-7814

OSTATNI DOSTĘPNY NOWOCZESNY SEGMENT W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ – GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwukondygnacyjnego segmentu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i malowniczej ...

Powierzchnia
141,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 460,99 zł
cena 770 000
dom na sprzedaż - Dragacz, Michale

Nowe
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7812

Na sprzedaż – wyjątkowe, niezależne mieszkanie w Nowem | ul. Komierowskiego | 199 000 zł Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w miejscowości Nowe, w powiecie świeckim, województwie kujawsko-pomorskim. To ...

Powierzchnia
41,34 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 813,74 zł
cena 199 000
mieszkanie na sprzedaż - Nowe

Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7807

Działka budowlana 2856 m² – z warunkami zabudowy, media w drodze – Sztynwag k. Grudziądza Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to propozycja właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w miejscowości ...

Powierzchnia
2 856,00 m2
Cena za m2
48,67 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem