Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7803

Na sprzedaż | Małe mieszkanie inwestycyjne – ul. Kilińskiego 2, Grudziądz | Idealne pod najem krótkoterminowy Szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia może generować dochód? To mieszkanie to doskonała propozycja dla inwestora, który ceni lokalizację, niski ...

Powierzchnia
22,30 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 475,34 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7802

Eleganckie mieszkanie po remoncie w prestiżowej Willi Kilińskiego – 46,60 m² | miejsce parkingowe w cenie Wyobraź sobie codzienność w miejscu, które łączy klimat zabytkowej willi, nowoczesne wnętrze i komfort życia w centrum miasta. Taką przestrzeń oferuje to wyjątkowe ...

Powierzchnia
46,60 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 703,86 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Świecie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7796

Na sprzedaż działka budowlana  - Świecie, gm. Świecie  Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, powiat świecki, gmina Świecie, miejscowość Świecie Powierzchnie działki: - 5051/7 – 992 m² cena 180 000 zł Doskonałe miejsce na Twój dom!  Na działce możliwa jest budowa budynku ...

Powierzchnia
992,00 m2
Cena za m2
181,45 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Świecie

Grudziądz, Centrum
działka na sprzedaż

MHN-GS-7778

Atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Grudziądza – ul. Nadgórna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w samym sercu Grudziądza, przy ul. Nadgórnej. Oferta skierowana do deweloperów i inwestorów poszukujących pewnej lokalizacji ...

Powierzchnia
1 926,00 m2
Cena za m2
301,14 zł
cena 580 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Osie, Wierzchy
działka na sprzedaż

MHN-GS-7774

Oferta sprzedaży działek siedliskowych – Wierzchy, gmina Osie (woj. kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż atrakcyjne działki siedliskowe położone w miejscowości Wierzchy, w gminie Osie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie – w jednym z najbardziej zielonych i spokojnych ...

Powierzchnia
3 002,00 m2
Cena za m2
75,28 zł
cena 226 000
działka na sprzedaż - Osie, Wierzchy

Świecie
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7771

OFERTA SPRZEDAŻY – 2 NIEZALEŻNE LOKALE USŁUGOWO-BIUROWE Świecie ,  ul. Podgórna , 79,8 m² łącznie Na sprzedaż dwa niezależne lokale usługowo-biurowe o łącznej powierzchni 79,8 m², zlokalizowane w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Świeciu przy ul. Podgórnej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
79,80 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 010,01 zł
cena 319 999
lokal na sprzedaż - Świecie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem