Grudziądz, Tuszewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7416

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej – Grudziądz, ul. Mieczykowa Lokalizacja: Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, ul. Mieczykowa Numery działek: 20/3, 21/5, 24/53, 24/37, 24/36, 24/35, 24/34, 24/33 Obręb: 163 Łączna powierzchnia: 23 127 m² (2,31 ha) Dojazd: ...

Powierzchnia
23 127,00 m2
Cena za m2
358,89 zł
cena 8 300 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz (gw), Biały Bór
działka na sprzedaż

MHN-GS-7413

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ Powierzchnia: 993 m² Numer działki: 326/7 (z udziałem w drodze 326/1) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993 m² położona w malowniczej miejscowości Biały Bór, w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie grudziądzkim, gminie ...

Powierzchnia
993,00 m2
Cena za m2
100,70 zł
cena 99 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Biały Bór

Radzyń Chełmiński
działka na sprzedaż

MHN-GS-7410

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANO-USŁUGOWEJ Radzyń Chełmiński - woj. kujawsko-pomorskie - powiat grudziądzkI Numer ewidencyjny działki: 336/10 Powierzchnia: 2 434 m² Przeznaczenie w MPZP: 23 M N/U – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługi Lokalizacja: ...

Powierzchnia
2 434,00 m2
Cena za m2
61,63 zł
cena 149 999
działka na sprzedaż - Radzyń Chełmiński

Grudziądz, Mniszek
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7395

***OBIEKT IDEALNIE NADAJĄCY SIĘ NA BIUROWIEC, OBIEKT GASTRONOMICZNY, PRZEDSZKOLE ITP*** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska, obejmującą obiekt wolnostojący użytkowy o powierzchni 543,6 m2, wybudowany w 2016 roku i zlokalizowany ...

Powierzchnia
543,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 562 m²
Cena za m2
4 045,25 zł
cena 2 199 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Tarpno
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7389

Oferta sprzedaży lokalu usługowego – Osiedle Tarpno, ul. Legionów Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 44 m², położony w pawilonie handlowo-usługowym na osiedlu Tarpno w Grudziądzu. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 636,36 zł
cena 160 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7384

Oferta sprzedaży – komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej. Owczarki, ul. Różana. Twój nowy dom – przestrzeń, komfort i spokój Wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie funkcjonalność miejskiego domu z urokiem i spokojem otoczonego zielenią ogrodu. To dom, który został ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
494 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem