Chełmno
działka na sprzedaż

MHN-GS-7377

OFERTA SPRZEDAŻY – TERENY INWESTYCYJNE W CHEŁMNIE Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, powiat chełmiński, gmina Chełmno, miasto Chełmno, ul. Łunawska Powierzchnia całkowita: 1,5544 ha Numery działek: 48/6, 48/7, 48/8, 48/9, 48/10 Dostęp: bezpośredni wjazd z drogi ...

Powierzchnia
15 544,00 m2
Cena za m2
180,13 zł
cena 2 800 000
działka na sprzedaż - Chełmno

Wąbrzeźno
działka na sprzedaż

MHN-GS-7369

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej inwestycyjnej Wąbrzeźno, woj. kujawsko-pomorskie Podstawowe informacje: Lokalizacja: powiat wąbrzeski, gmina miasto Wąbrzeźno, obręb 0005 Numer działki: 46/5 Powierzchnia: 10 052 m² (1,0052 ha) Klasyfikacja gruntów: R ...

Powierzchnia
10 052,00 m2
Cena za m2
84,56 zł
cena 850 000
działka na sprzedaż - Wąbrzeźno

Chełmża, Zelgno
dom na sprzedaż

MHN-DS-7358

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ w miejscowości Zelgno Bezdół Lokalizacja: Zelgno-Bezdół, gm. Chełmża, powiat toruński, woj. kujawsko-pomorskie Powierzchnia działki: ok. 7 000 m² (wydzielona z działki nr 97/2) Cena: 770 000 zł Na sprzedaż oferowana ...

Powierzchnia
7 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
110,00 zł
cena 770 000
dom na sprzedaż - Chełmża, Zelgno

Grudziądz (gw), Nowa Wieś
działka na sprzedaż

MHN-GS-7351

Na sprzedaż atrakcyjna działka z domkiem o powierzchni 4400 m², położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Grudziądz. To wyjątkowa propozycja – przestronny teren z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, a dodatkowo z już istniejącym, niewielkim domkiem, który może pełnić ...

Powierzchnia
4 400,00 m2
Cena za m2
79,55 zł
cena 349 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Nowa Wieś

Świecie
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7326

Wyjątkowa okazja inwestycyjna – nowoczesny obiekt medyczny na sprzedaż! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować Państwu doskonale przystosowaną nieruchomość, idealną pod działalność medyczną. To wyjątkowa oferta dla inwestorów oraz lekarzy ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
663 m²
Cena za m2
4 403,70 zł
cena 1 189 000
obiekt na sprzedaż - Świecie

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7316

Oferta sprzedaży działki budowlanej – Grudziądz, ul. Jaworowa (Owczarki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym o powierzchni 1530 m², położona w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Owczarki w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki) Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 530,00 m2
Cena za m2
163,40 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem