Świecie n/Osą, Lisnowo
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-7146

NA SPRZEDAŻ Nieruchomość mieszkalno-użytkowa z dużym potencjałem inwestycyjnym Lisnowo, gmina Świecie nad Osą | woj. kujawsko-pomorskie Cena: 179 000 zł Powierzchnia działki: 1 203 m² Powierzchnia budynku: 277,58 m² (część użytkowa) + 53,51 m² (lokal mieszkalny) Rok ...

Powierzchnia
277,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 203 m²
Cena za m2
646,21 zł
cena 179 000
obiekt na sprzedaż - Świecie n/Osą, Lisnowo

Grudziądz (gw), Skarszewy
działka na sprzedaż

MHN-GS-7135

Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej – Skarszewy, gm. Grudziądz Oferujemy Państwu grunt o imponującej powierzchni 5 159 m2, zlokalizowany w miejscowości Skarszewy, w gminie Grudziądz – miejscu o doskonałym położeniu logistycznym i rozwojowym potencjale. ...

Powierzchnia
5 159,00 m2
Cena za m2
61,06 zł
cena 315 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Skarszewy

Dragacz, Dolna Grupa
działka na sprzedaż

MHN-GS-7088

Działka budowlana na sprzedaż – Dolna Grupa, gm. Dragacz Numer ewidencyjny: 281/3 | Powierzchnia: 5 269 m² Jeśli marzysz o przestrzeni, która da Ci pełną swobodę w realizacji własnych planów – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Natalia Lamkowska Nieruchomości ...

Powierzchnia
5 269,00 m2
Cena za m2
18,98 zł
cena 99 999
działka na sprzedaż - Dragacz, Dolna Grupa

Gardeja
działka na sprzedaż

MHN-GS-7053

Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kalmuzy, gm. Gardeja, powiat kwidzyński – woj. pomorskie Lokalizacja: Kalmuzy, gmina Gardeja, powiat kwidzyński, województwo pomorskie Powierzchnia całkowita: 2200 m² Numery działek: 17/24 oraz 17/25 Warunki ...

Powierzchnia
2 200,00 m2
Cena za m2
40,91 zł
cena 90 000
działka na sprzedaż - Gardeja

Dragacz, Fletnowo
dom na sprzedaż

MHN-DS-7052

Wyjątkowe gospodarstwo z duszą – Fletnowo, woj. kujawsko-pomorskie Powierzchnia działek: 12 800 m² Powierzchnia domu: 218 m² Jeśli marzysz o miejscu, w którym natura splata się z wygodą codziennego życia, a przestrzeń daje wolność i perspektywy – to ogłoszenie jest ...

Powierzchnia
218,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
12 800 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 981,65 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Dragacz, Fletnowo

Nowe, Osiny
działka na sprzedaż

MHN-GS-7050

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DZIAŁCE REKREACYJNEJ ZE WSKAZANIEM DO WYŁĄCZNEGO KORZYSTANIA 21 działek rekreacyjnych – Gajewo, gmina Nowe, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie WŁASNA DZIAŁKA W LESIE – W RAMACH UDZIAŁU ZE WSKAZANIEM NA WYŁĄCZNE KORZYSTANIE  Oferujemy ...

Powierzchnia
714,00 m2
Cena za m2
37,82 zł
cena 27 000
działka na sprzedaż - Nowe, Osiny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem