Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7038

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnie położonych działek o numerach ewidencyjnych : 161 oraz 166/1 o łącznej powierzchni 17 900 m², zlokalizowanych w zielonej i spokojnej miejscowości Wałdowo Szlacheckie, gm. Grudziądz, ...

Powierzchnia
17 900,00 m2
Cena za m2
12,01 zł
cena 215 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie

Grudziądz, Centrum
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7022

Na sprzedaż lokal usługowy 42,06 m² – Grudziądz, ul. Toruńska możliwość powiększenia funkcjonalności o dodatkowe 30 m² (lokal mieszkalny )za dodatkową opłatą. Idealna przestrzeń na działalność usługową, handlową lub biurową – doskonała lokalizacja i pełen potencjał ...

Powierzchnia
42,06 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 018,07 zł
cena 169 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Tuszewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7002

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ POD INWESTYCJĘ Lokalizacja: Grudziądz, ul. Droga Kurpiowska, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 10, obręb 71 Powierzchnia: 5012 m² MPZP: 15MN-UP Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ...

Powierzchnia
5 012,00 m2
Cena za m2
138,87 zł
cena 696 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Centrum
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-6989

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o powierzchni 3 459,85 m² na działce 5 041 m² o numerze ewidencyjnym 2/2 przy ul. Bema  Kluczowe korzyści dla Inwestora: Duża powierzchnia – pełna swoboda planowania - 5 041 ...

Powierzchnia
3 459,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 041 m²
Cena za m2
722,57 zł
cena 2 500 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Tarpno
dom na sprzedaż

MHN-DS-6955

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem – Grudziądz, Tarpno, ul. Sambora Powierzchnia domu: ok. 220 m² Powierzchnia działki: 501 m² (działka nr ewid. 15/3) Media: woda miejska, kanalizacja, gaz Idealny dla dużej rodziny, dwóch pokoleń lub inwestora! Na sprzedaż przestronny, ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
501 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 636,36 zł
cena 799 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz (gw), Sztynwag
działka na sprzedaż

MHN-GS-6928

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ Nr działki: 76/1 Powierzchnia: 2761 m² Lokalizacja: Sztynwag, gmina Grudziądz, powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie WYJĄTKOWA OFERTA – IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM! Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona, niezabudowana ...

Powierzchnia
2 761,00 m2
Cena za m2
40,57 zł
cena 112 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Sztynwag
Kryteria wyszukiwania

rozumiem